Co se stalo s Alešem Markem?

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Co se stalo s Alešem Markem?

Příspěvekod Jarda » čtv srp 07, 2008 12:06:43

Co se s ním stalo......?Jestli to tu už někdy bylo,tak se omlouvám.Nenašel jsem to.
Uživatelský avatar
Jarda
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 147
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:34:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod milda » čtv srp 07, 2008 15:06:24

Už se to probíralo, ale jen teoreticky, žádnou informaci o něm nikdo nenapsal. Já jsem byl před dvěma týdny na dovolené na Lipně a když jsem projížděl obcí Nová Pec, narazil jsem tam na penzion ALMA. Ten název mi byl povědomý, stejně se myslím podepisoval Aleš na svých stránkách. Navíc na plotě penzionu byla adresa http://www.razdva.cz/penzion-alma/. Bohužel jsem neměl čas tam zastavit a na Aleše se zeptat. Doma jsem se díval na stránky toho penzionu, ale ani zmínka o Aleši Markovi. Takže je to zřejmě špatná stopa. Ale pokud by tam někdo jel a měl více času než já, může se třeba zeptat.
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Jenda » pát srp 08, 2008 22:44:50

Tuším na konci roku 2006 mi Aleš psal, odpovídal mi na majl a dával mi svolení ke kopírování některých článků z jeho sajty odpověděl jsem obratem a nabídl mu registraci nejen do fóra, ale i do reakčního systému nových stránek, pokud by chtěl publikovat i zde, ale už neodpověděl. Snad se mu nestalo nic vážnýho, myslím nemoc a tak...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků