Velký dík

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Velký dík

Příspěvekod CErin » sob led 06, 2007 18:50:03

Zdravím tedy i v novém, snad tu spolem vydržíme co nejdéle a bude už konečně klid. Jendo mockrát díky, že ses do toho pustil a že jsi to dotáhl až do tohoto stádia. Určitě je to lepší možnost, než ty všechny předešlé. Pokud bys potřeboval někoho na moderování apod. , tak Ti určitě budu k dispozici. Už nějakej pátek vedu Burzu na Jawamanii.info a tak aj mi to celkem jde :D .. Tak pánové do Nového roku i s novým webem. Mějte se.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod TrIaN » ned led 07, 2007 11:02:41

tak jsem tu taky (bohudík/bohužel..) nostalgie ze starýho fóra, který nějakej idiot zničí, ještě nevyprchala..
jinak díky jendo, dát si s tímhle práci, to zaslouží obdiv, doufejme, že se sem lidi naučí chodit, na starým fóru bylo hodně dobrých rad, ale bluebordově zapadly, kdo by taky měl chuť listovat na začátek (ale já to přečetl všechno 8) od začátku)
tak ať vám to všem jezdí!
babettka 210 rv10/97, aktuálně cca 3700km :)
koupeno za bůra :)
stav km při koupi - 3130km
Uživatelský avatar
TrIaN
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned led 07, 2007 10:41:14

Příspěvekod DonSalieri » ned led 07, 2007 22:49:38

Je moc dobre,ze vzniklo tohle nove forum.Pevne verim ze se sem nauci chodit jeste vice lidi nez na forum puvodni.
Urcite by to chtelo udelat nejakou reklamu.Treba na ruznych jinych prislusnych strankach dat do fora odkaz sem.
Tak at vse slape tak jak ma.
Babetta 210 rok 1988
DonSalieri
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát led 05, 2007 23:33:39

Příspěvekod CErin » pon led 08, 2007 0:07:34

S tím souhlasím. Zde se to udrží a bylo by vhodné, aby se zde registrovalo co nejvíce slušných lidí, kteřé mohou diskutovat, opravovat atd. Snad to vyjde. Já osobně se postarám o přidání tohoto odkazu do odkazů Jawamanie.info
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod CErin » pon led 08, 2007 0:16:13

CErin píše:S tím souhlasím. Zde se to udrží a bylo by vhodné, aby se zde registrovalo co nejvíce slušných lidí, kteřé mohou diskutovat, opravovat atd. Snad to vyjde. Já osobně se postarám o přidání tohoto odkazu do odkazů Jawamanie.info


Takže dneškem jsme alespoň v odkazech na Jawamanii. Jde o to, kde všude jinde se ještě ukázat.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod bmk » pon led 08, 2007 11:27:31

i já se připojuji ke všem tady a i sám za sebe bych chtěl vyjádřit velké poděkování a uznání Jendovi za to,že zcela dobrovolně a z vlasní vůle vytvořil tyto stránky,které pro většinu z nás znamenají velmi mnoho a pro takové řidiče jako jsem já,a určitě nejsem sám,kdo není technický tip,jsou nepostradatelné při řešení technických i všeobecných problémů se svou milovanou babetkou.Z celého srdce přeji tomuto projektu dobrou morální kondici,spoustu fajn lidí,co nejméně škůdců a doufám a pevně věřím,že v brzké době si toto forum vyslouží uznání a respekt mezi příznivci těchto báječných strojů.Takže na zdar,úspěch a na zdraví nás všech pozvedám pohár a připíjím...
bmk
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 118
Registrován: pon led 08, 2007 10:51:13
Bydliště: Krnov

ZPET

Příspěvekod Martin » pon úno 05, 2007 11:18:53

Cau panove!
Jsem po dlouhe odmlce zpet! Diskuze na starejch strankach sla vetsinou do hajzlu, tak jsem tam prestal chodit. Taky jsem dlouho na Babette nikam nejel (pod vzdalenost 50km jo, ale to nestoji za rec). Doufam, ze se zas vrati zasla slava babettisticky komunity. :D
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Re: ZPET

Příspěvekod Ondrassek » pon úno 12, 2007 12:02:04

Já osobně mám 125 ccm scootera 10,1 kW, ale jezdim skoro pořád (i na velkou vzdálenost) na babettě.. Nevím proč, ale pořád mě to láká a dokud pojede a půjde zpravit, tak u ní zůstanu!!! (Babetta 210)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

1000.

Příspěvekod tomingo » sob kvě 12, 2007 22:00:52

páni, toto je tisíci príspevok na tomto fóre! patrilo by sa to nejako osláviť, ale myslím si, že najlepšou oslavou je skutočnosť, že sme mohli pomôcť, poradiť, slobodne sa vyjadriť a prezentovať sa. (do kelu to je ale komplikované, tak radšej už prestanem :lol: ) tak teda vďaka patrí Jendovi a želám tomuto fóru ešte veľa takýchto jubileí a nových členov. Ešte máme o čom diskutovať... Vivat Babetta! :!:
Uživatelský avatar
tomingo
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát led 05, 2007 22:47:28
Bydliště: Nitra SVK

Supr

Příspěvekod ivas » sob kvě 12, 2007 23:20:00

Miluju Babetttu
ivas
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 11, 2007 22:52:48
Bydliště: Brázdim


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků