Vlákno jsem přesunul, ale blbě

Vše o chystaném srazu sem!

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Vlákno jsem přesunul, ale blbě

Příspěvekod Jenda » ned pro 13, 2009 0:02:55

Milí přátelé, povedlo se m i to, co se stává jednou za 20 let. Přesouval jsem vlákno a hrabal jsem se v databázi, protože pripravuji na dnešní noc /12.12./ aktualizaci fóra na verzi phpBB Olympus 3.06 Pochopitelně jsem špatně odklepnul jednu volbu, navíc jsem teď nedělal zálohy, připravuju to těsně než spustím aktualizační rutiny, aby bylo po upgrade fórum aktulální a nic tam nechybělo. Vlákno jsem celý sestřelil, jsem neskutečný prase. Předpokládal jsem, že alepoň stínový téma zůstane, ale mázlo to jak přesunutý vlákno tak i ten jeho klon. To jsem nevychytal, sorry. Vzhledem k tomu, že to bylo v databázi a nedá se to vrátit, hluboce se omlouvám. Tedy o co se jedná:

S Čerinem jsem někdy v říjnu hovořil o srazu na Vápenkách na léto 2010. Tedy všechny příspěvky pište sem. Už se tu o tom debatovalo, bylo tu asi deset příspěvků, zda to není daleko a tak, hlavně pro kolegy z Východního Slovenska. Pokud chcete, hoďte to sem znova, jak jsem říkal, nejde to obnovit, ale naštěstí toho nebylo moc. Tedy pište svoje názory na to, zda na Vápenkách, či na Myjavě, což je asi tak rozumnej komromis. Pravda, ti z východu SK a ze západu ČR to mají trochu z ruky, ale kdo skutečně chce, přijede...
Naposledy upravil Jenda dne pát led 29, 2010 1:35:54, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Vlákno jsem přesunul, ale blbě

Příspěvekod CErin » čtv pro 17, 2009 18:29:09

Jendo, založil jsem nové téma, trochu lajdácky jsem pročetl tento Tvůj příspěvek. Ale myslím, že se Bageťťáci zorientujou.

Téma tady:
http://www.speaker.cz/motoboard_305/viewtopic.php?f=35&t=796
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno


Zpět na Sraz Vápenky 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků