Nejde nastartovat

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Nejde nastartovat

Příspěvekod broxo » pon lis 19, 2018 16:56:55

Dobry den chcel by som sa vas spytat co moze byt s mojou babettou najprv mi zacala pri starte robit to ze som bol ako keby na neutrali ked som ju trocha pohol cvaklo to a islo normalne urobilo mi to vzdy iba na studenom starte nedavno som si menil radiace celuste tazke su to originaly a isli aj idu ako hodiny zaberaju radia vsetko parada no dnes som si siel vymenit startovacky a rozbehovky tiez originaly ale ked som isiel startovat tak bubon ani nehlo tak som dal stare startovacky a to iste bubon nic tak som to skusil na starych dole kopcom a slapal som ako drak aj chytila ale pri rozbehu ma trhala a ihned skapinala dal som nove startovacky a to iste radiace mi nepresmykuju remen mam dobry a aj prevodovkovy olej som vymenil a keby to k niecomu pomohlo mam babettu 225 a mam zlomenu pruzinu na nakopavacke
broxo
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 15, 2018 1:56:50

Re: Nejde nastartovat

Příspěvekod Babettolog » čtv lis 29, 2018 19:45:08

... sem si myslel že B225 je jednorychlostní. Ale to je fuk... Buben, co se ani nehne, je ten řadicí, nebo rozběhový?
Možné příčiny:
1. nefunkční volnoběžka, nebo zamaštěný řadicí čelisti: netočí se ani jedna spojka
2. zamaštěný startovací čelisti : netočí se spojky na klice.
Uživatelský avatar
Babettolog
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob led 13, 2018 14:07:25
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků