Po zastavení zhasne motor

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Po zastavení zhasne motor

Příspěvekod JardaST83 » pát srp 12, 2022 7:04:02

Zdravím všechny. Pročítal jsem myslím že pečlivě ale nikde jsem odpověď nenašel. Dělal jsem kompletní renovaci babetty 210 včetně GO motoru. Dával jsem novou kliku, válec, hlavu, píst, karburátor dellorto a tyristor. Babetta jede, za studena hezky chytá a drží volnoběh. Když se rozjezdu, po ujetí třeba jen 300 m zastavím a okamžitě zhasne. Přidání plynu nepomáhá. Pak musím třeba 30 m šlapat než znovu naskočí. Zkoušel jsem sundat víčko kvůli podtlaku, jiný tyristor, výfuk je čistý. Nemá s tím někdo zkušenosti? Díky
JardaST83
Vítej ve fóru...
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 12, 2022 0:40:27

Re: Po zastavení zhasne motor

Příspěvekod Paczek » úte srp 16, 2022 9:19:21

Mě to dělá 207, že za studena chytne, drží volnoběh, ale moc se jí nechce se rozjet. Pomůže ji nechat déle zahřát. Třebas to bude ono :)
Paczek
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned zář 17, 2017 17:15:48

Re: Po zastavení zhasne motor

Příspěvekod Paczek » úte zář 27, 2022 14:28:05

Ještě mě teď napadlo, že by to taky mohla být svíčka, máš tam správnou? Opět můžu posloužit zkušeností ze svých začátků s 207, tehdy jsem ji ale vyměnil za předepsanou a v tomhle už problém nebyl.
Paczek
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned zář 17, 2017 17:15:48

Re: Po zastavení zhasne motor

Příspěvekod Aladin92 » čtv říj 06, 2022 16:25:33

Chcípne jen když zastavíš? Mohlo by se to uchlastávat… Ačkoliv nemám z Dellortem zkušenosti,mám pocit že se tam musí vyměnit tryska. Nevím jestli za menší nebo větší,ale pokud za menší tak by to mohlo být v tom. V nejhorším případě tam hoď zpět origo karbec a budeš hned vědět,zda je to v karburátoru nebo někde jinde.
Aladin92
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon čer 08, 2020 21:27:36


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků