Ako vypadá sviečka po jazde - foto

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod Starec » čtv kvě 01, 2008 22:32:25

IGI píše:sorry z OT:
starec: ono sipoxx je este asi vo vodach "ceskoslovenskeho fichtloveho internetu" neskuseny a nedoslo mu, ze nas predsa nemoze byt tak vela, aby sme sa na jedinych dvoch fungujucich forach navzajom nestretavali :lol: . To ale nevadi, nabuduce bude vediet, ze aj tak je to stale len tych istych 25 stalych prispievajucich :roll: ...


Vieš mňa len trocha prekvapilo, že si nepočka na radu a hneď ju pyta aj inde.
No čo už, aj taky sa najdu.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod IGI » čtv kvě 01, 2008 22:36:51

sakra, a teraz si este zapochodu zmeni nick zo sipoxx na miloxxx :lol: :lol: :lol: . Alebo to mne teplota zatemnuje rozum :P ?
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Starec » čtv kvě 01, 2008 23:22:10

IGI píše:sakra, a teraz si este zapochodu zmeni nick zo sipoxx na miloxxx :lol: :lol: :lol: . Alebo to mne teplota zatemnuje rozum :P ?

No, písal som ti v správe. Tak to je drzosť.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod spedo » pon kvě 12, 2008 7:16:43

minulý týzden som si kúpil túto sviečku, ale uz neni MADE IN JAPAN ale MADE IN FRANCE. Dúfam ze bude plnit rovnaky ucel. Ale zda sa mi ze je o nieco lepsia ako BRISK.
spedo
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv dub 10, 2008 20:44:04

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků