Jezdění ve dvou na bábě?!Co na to převody?

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: libcovi

Příspěvekod Ondrassek » úte čer 12, 2007 20:09:41

Mr.babetta píše:
Ondrassek píše:
Mr.babetta píše:
Ondrassek píše:mno... víš, musíš tomu horku přizpůsobit jízdu. Každopádně nejezdit na plný plyn dlouhodobě atd. atd. Taky docela sehraje roli čistota žeber na válci, pokud to máš od benzinu a prachu, zasajrajtované, tak to asi fakt moc chladit nebude. Já jezdim každý den v tomto horku a bez problému, ale je to asi jen o "péči" o babču :) :wink:


Tak to zase pozor,na plnej plyn já nejezdim nikdy,maximálně na rozjezd dám plnej,ale potom když jedu třeba do kopce nebo tak,tak plnej nikdy nedržim,protože za prve ten motor strašně řve a za druhý v těch maximálních otáčkách už začíná klouzat spojka a ten motor pak ztrácí výkon.A myslim že je to normální jev u tehlech babett,protože 207 když dám plnej tak neklouže a jede pořád.A čelisti mám nový ( rozběhový) ale nevim jak sou na tom radící........A motor mám čistej,starám se o to,mám jí po dědovi takže si jí vážim.

jj, já ji mám také po prarodičích a nedal bych na ni v životě dopustit ;). Jináč Ti přeji, ať ještě dlouho složí a ať s ní máš co nejmenší starosti.. ;)


JJ díky ti,já tobě taky přeju hodně hodně km bez nehody a defektu-..... :!: :evil: ......časem až zjistim jak se sem dávaj fotyk tak přiložim i fotky

jj téže díky. Já ještě dělám taktéž drobné úpravy, takže sem fotky také určitě přidám :)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Mr.babetta » úte čer 12, 2007 21:49:11

tak to už se těším.Každopádně pište lidi dál co vás ještě napadá žew by se mohlo zničit při jezdění ve dvou?
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Příspěvekod ben » úte čer 12, 2007 22:55:43

Mr.babetta hod do sekcie vase stroje foto tvojej masiny
babetta je jednoducho genialny velkoobjemovy zavodny stroj :)


Neklikat!!!
Uživatelský avatar
ben
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř kvě 09, 2007 13:37:56
Bydliště: PN

Příspěvekod Mr.babetta » úte čer 12, 2007 23:13:35

ben píše:Mr.babetta hod do sekcie vase stroje foto tvojej masiny


tož dobre,zejtra bude víc času tak to sem dám jo! a dám sem aj tu črevenou jak vypadala když sem jí přívez.
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Příspěvekod DonSalieri » stř čer 13, 2007 13:22:15

Tak ja kdyz jsem vezl nekoho na nosici rekneme vaziciho 80kg a ja 60kg..Tak kdyz jsem neopatrne najel na nejakej vetsi hrb tak mi dost slusne drhlo zadni kolo o blatnik.Jinak to babetta zvladala v pohode..
Babetta 210 rok 1988
DonSalieri
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát led 05, 2007 23:33:39

Příspěvekod Mr.babetta » stř čer 13, 2007 14:18:24

DonSalieri píše:Tak ja kdyz jsem vezl nekoho na nosici rekneme vaziciho 80kg a ja 60kg..Tak kdyz jsem neopatrne najel na nejakej vetsi hrb tak mi dost slusne drhlo zadni kolo o blatnik.Jinak to babetta zvladala v pohode..


no tak to se mi naštěstí nepovedlo,možná to bude tim že se všem dírám hodně vyhybám a když už to nejde,téměř zastavim 8) . Ale moje babetta to taky zvládá v pohodě.
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Příspěvekod Ondrassek » stř čer 13, 2007 16:19:38

DonSalieri píše:Tak ja kdyz jsem vezl nekoho na nosici rekneme vaziciho 80kg a ja 60kg..Tak kdyz jsem neopatrne najel na nejakej vetsi hrb tak mi dost slusne drhlo zadni kolo o blatnik.Jinak to babetta zvladala v pohode..


:lol teď se mi stala před cca. týdnem a půl taková.. jestli můžu říct banalita... Jel jsem a najel jsem na nerovnost na vozovce.. Prostě hrb. Na českých silnicích je toho opravdu mnoho :) :).. No a najednou začalo něco ťukat, jako by se něco povolilo a ulítlo. Samozdřejmě, jak drží od rámu takové ty "plíšky" zadní blatník, tak to upadlo :D.. Nevím proč, uplně z ničeho nic, tak jsem si to doma přivařil a už je v še oka :)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron