Neviem, ci som to neprechlastal...

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Myslite, ze je to prechlastane?

Anketa končí za ned zář 09, 2007 21:24:39

Ano
0
Žádná hlasování
Nie
3
50%
Neviem
3
50%
 
Celkem hlasů : 6

lol na stvrtu

Příspěvekod RE5PEKT » ned srp 26, 2007 10:36:29

Dobre, urcite vsetci ocakavate nahnevanu reakciu na to, ako ma mate vsetci neskutocne "radi" a ochotne ste mi poradili, ale nie. Normalni dospeli ludia by sa takto nemali chovat ale neviem, ci na toto uz nie je neskoro, ale radsej neskoro, ako nikdy. Vsetkym sa vam ospravedlnujem za vsetko, co som napisal a niekoho sa to dotklo alebo ho to dokonca urazilo. Neocakavam to iste od vas, pretoze si nie som isty, ci by som nechcel privela, ale o to tu teraz nejde. Ano, som co sa tyka motorov zaciatocnik, ale to neznamena, ze som niekto menejcenny a ostatni, ktori sa tomu rozumeju su nadludia. To bol jediny dovod mojho chovania. Lekcie slusneho spravania si nechajte pre svoje deti a neplytvajte nimi na mna. A tak na zaver vam aj celemu tomuto foru prajem len dlhy a zmysluplny zivot naplneny mnohymi uspechmi a vyslovujem vam svoje uprimne pardon. Teraz ked uz dufam aj horuce hlavy vychladli, mozte tuto temu oznacit ako totalny offtopic a zmazat alebo s nou nalozit ako uznate za vhodne. Hawk
Ha! Si myslite, ze ste niekto? Sa zobudte! Sa vyserte a hlavne sa vyserte na to...
RE5PEKT
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 31, 2007 11:39:17

Příspěvekod IGI » ned srp 26, 2007 22:18:37

Chlapi...... sakra.....
RE5ECT, nic v zlom, ale ten moj uvodny ftip nebol mysleny v zlom, ale len tak, ze "berme zivot s radostou, aj tak z neho nevyviazneme zivi"...



RE5PEKT píše:Som zvedavy, ako si ty zacinal ....

Sice to nie je otazka na mna, ale napsem ti. Mam 17 rokov, a som samouk co sa tyka technickych veci /rodicia super-inteligenti.... rukami robit nevedia/. Zacal som tak, ze babetu /3 roky mimo provoz stojaca pod holym nebom/ som rozobral /to som este nevedel ani co je spojka, ked vies, co tym myslim.../, nastudoval som stranku AM, rozobral, precistil, vymenil diely, zlozil, nafarbil a jazdil..... akoze, ked som to zvladol ja, musis aj ty, ak mas viac ako 13 rokov /podla mna asi mas/ :? .



RE5PEKT píše:Vy ste za mlada spadli na hlavu alebo ste uplni kokoti?

Tak s tym uz prisamveru chod do p...... !



Jenda píše:Poznámka: Zatím jsem se ještě nenasral...

Ani ja :lol: :lol: :lol: ....



PS: A tak ti nikto nechce zle..... take it easy 8)
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků