Jak na leštění kanálů?

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Jak na leštění kanálů?

Příspěvekod babetak55 » stř pro 19, 2012 18:00:55

přesně na co ničit babettu za par let to bude veterán a bude stát miliony :D
a k tomu čím více se do ní vrtá ti dříve jde do šrotu !!
http://babetak55.motorkari.cz
babetta 207
babetta 210
Uživatelský avatar
babetak55
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 191
Registrován: úte zář 04, 2012 20:58:39

Re: Jak na leštění kanálů?

Příspěvekod Fajn-Tom » stř pro 19, 2012 19:06:29

Pat píše:Taky si myslim ze na tomhle objemu to nehraje roli. Kdyby jsi mel nejakej velkej motor s turbem, kde bys to rval pod tlakem, tam by to melo smysl :)
Naopak, motor s turbem by to nepoznal, turbína vzduch kanálem protlačí a je jedno jestli je kanál leštěný nebo ne. Největší rozdíl by byl u vysokootáčkových motorů bez turba (například motor formule, nebo víceválcové závodní 50ccm motory co měli použitelné otáčky nad 20tis)
Uživatelský avatar
Fajn-Tom
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1039
Registrován: sob kvě 08, 2010 9:04:35

Re: Jak na leštění kanálů?

Příspěvekod bundes » stř pro 26, 2012 17:17:12

babetak55 píše:bundes
"záleží jestli chceš aby ti více žrala paliv" tohle je odpověď na "Mám dát větší trysku a filr??" :D
jinak rozjezd babetty z přidaní šlápnutí 0-25 za 2 sekundy rychlejší než bez šlápnutí 0-25 za 4 sekundy + menší spotřeba jinak babettu mám v super stavu a upřimně lituji že máš 225 v zimě ti je asi zima při staní na červené
jinak většinou stačí prošlápnout a ne šlapat jako blázen :D


OK, co se týče tý spotřeby to jsme se nepochopili :D Jinak co se týče toho zrychlení tak mi 0-25 za 4s bohatě stačí, chce to mít rozběhovou spojku v dobrým stavu a pak to jde vpřed hned, mojí 225ce se dřív taky moc nechtělo, ale po generálce rozběhové spojky jde dopředu jak drak a na mokré trávě je dost problém rozjet se bez hrabání... A navíc nevim jak je to u 210, ale 207čka má ten šlapací převod strašně lehkej a dá se na tom šlapat jen asi do 5km/h.
Babetta 225 - Automatická trojspojková převodovka, upside down vidle,... Zkrátka geniální stroj z roku 1993 vyrobený v tehdy motoristicky nejvyspělejší části světa. Kam se hrabou japonci :D
bundes
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 193
Registrován: čtv úno 23, 2012 20:28:39
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jak na leštění kanálů?

Příspěvekod RomanR » úte led 12, 2021 22:42:59

Pavel píše:Mrzí mě, že tolik lidí przní tyto kultovní stroje rádoby tunningem. Máte Babettu, ta jezdí 40-50. Kupte si silnější stroj, když vám to nestačí.

Absolutní souhlas! Když už chcete něco dělat, zkuste najít na svém motoru nedodělky, viz video níže:
https://www.youtube.com/watch?v=5gGo9GY_ylA
RomanR
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon lis 23, 2020 1:47:45

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků