Problémy s motorem Babetta 207

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Problémy s motorem Babetta 207

Příspěvekod BABETTA 207 » ned čer 15, 2014 10:30:30

Dobrý den, mám několik problémů s motorem u Babetty 207, Při jízdě motor slábne čím dál jedu tím je slabší, když vyjedu se studeným motorem tak vyjedu každý kopec a čím jedu dál tak už v kopcích musím přišlapávat je to tak normální nebo je něco špatně popř. co? dělá vám to taky u babetty? Další problém je že při plných otáčkách motor vydává takový kovový ťukavý zvuk, sundal jsem hlavu válce a zjistil jsem že jde pístem trochu otočit doleva i doprava je to tak normální? nebo je někde nadměrná vůle popř. kde? Další dotaz jak poznám že je potřeba udělat výbrus, babettu jsem koupil z druhé ruky a nevím před jak dlouho byl dělaný výbrus, dá se to nějak poznat, po sundání hlavy na konci válce rantl není ale zdá se mi že má slabou kompresy ale nevím to jistě třeba u babetty je to normální. Předem děkuji za odpovědi.
BABETTA 207
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 35
Registrován: stř čer 01, 2011 19:34:42

Re: Problémy s motorem Babetta 207

Příspěvekod ridchey » ned čer 15, 2014 10:45:43

kdyz sundas valec a das do nej nove krouzky,pak uvidis na mezere mezi krouzky,jestli je potreba vybrus,nebo bude jeste stacit jen prekrouzkovat, v kazdem pripade zkontroluj vule na ojnici-jak u kliky,tak u pistu,a jestli pistni cep neni volny
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků