Motor pri volnobehu vynecháva a z karburátora kvpaká benzín

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Motor pri volnobehu vynecháva a z karburátora kvpaká benzín

Příspěvekod Filo0 » stř kvě 21, 2008 19:57:28

Zdarec. Mam problem s B207. Keď ju naštartujem tak chvíľu beží vpoho no potom začne akoby vynechávať potom ide zase 10s vpoho. A ešte mi kvapká z carburatora benzín keď mám otvorený prívod alebo keď ho zavriem a pokývem motorkou. Thx :?
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16

Příspěvekod Starec » stř kvě 21, 2008 20:18:18

V prvom rade vyčistiť komplet celý výfuk, koleno, tlmiacu vložku a potom nastaviť hladinu v karburátore
na plaváku. Ak to nepomôže tak napíš.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Filo0 » pát kvě 23, 2008 19:06:57

už je to všetko ok.....ale uvažujem o kúpe inej motorky. Asi Simsona pretože som dnes na babče najazdil 58KM po polných cestách a mala dost....hlavne tlmiče a blatníky....motor išiel o.k. len ako hovorím nieje to vozítko na pole :?
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16

Příspěvekod Starec » sob kvě 24, 2008 13:58:08

Tak nejazdi po poľných ale po normálnych. Babetta síce niečo znesie ale to nie je kroska. Iste vodičák je mínus keď jazdíš poza bučky, čo?
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Filo0 » sob kvě 24, 2008 15:25:38

Presne tak poza bučky :lol: bez vodičáku to je naprd :( ....a mam dotaz ešte k tomu že či sa niečo stane ked mam v techničáku napísane meno svojho deda? Čo na to policajti? A ešte jedna vec neviete niekto neaký tip aby sa mi prestalo koleso posúvať dopredu? Lebo po dlhšej jazde sa koleso samovolne poúva dopredu a potom sa uvoľnuje reťaz a padá. Aj keď to dotiahnem ako to len ide vždy sa to stáva väčšinou na dlhých trasách. :x
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16

Příspěvekod IGI » sob kvě 24, 2008 18:37:03

filo: mas tam diel c.23 ( http://www.babettron1.sk/22.JPG )? A na neho kontramatku...
A ak nemas vodicak, ver ze technicak uz ich zaujimat nebude :lol: .

Inac, najazdil som po lukach a lesoch ovela viac ako ty, a nemam pocit zeby som tym babette ublizil viac, ako dvoma narazmi do vymola na asfaltke...

PS: Tiez chodim bez papierov, a minule ma nachytali ti zeleni prasivci bez vodicaku, technicaku, este aj obcianky :shock: ... Nastastie som to vykryl, ale asi si konecne kupim prilbu, aby som uz tych par mesiacov nebol taky napadny 8) 8) 8)
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Filo0 » ned kvě 25, 2008 8:52:35

No problem je ze to je babetta 210 a ja mam babettu 207 :P .....mne staci ked si dam na hlavu prilbu a nemam so sebou ani obcianku ani vodičak a ani ma nezastavia a ked už tak len pokecaju a idem dalej :lol:

Už som vyriešil jednu stranu kolesa zo strany od ružice......Narval som tam ku tej španovačke obrovsku šrubu tak aby sa to nedalo pretočiť nazat...len ako dlho to vydrži :roll:
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků