Kúpa nového karburátora

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Kúpa nového karburátora

Příspěvekod Filo0 » čtv kvě 29, 2008 21:44:17

Dá sa ešte kúpiť nový karburátor na B207? A áno viete neaký poradiť? Moj už totižto dolúžil práve dnes. :cry:
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16

Příspěvekod milda » čtv kvě 29, 2008 22:56:13

Karburátor na 207 by měl být stejný jako na 210, typ Jikov 2912DC, ale problém je ho sehnat. Aspoň já jsem ho před rokem sháněl marně. Pak jsem koupil DellOrto který se běžně prodává jako náhrada. Běžel bez problému, ale nelíbil se mi zvuk Babetty. Nakonec jsem si dal do pořádku starý Jikov a dellorto mám schovaný v záloze. Na ten Jikov se vlastně dá všechno koupit- trysky, plovák, jehlový ventil, šoupátko... takže by se měl dát opravit. Co myslíš tím že ti dosloužil?
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod spedo » pát kvě 30, 2008 7:13:55

Myslim ze si zle zaradil prispevok. Myslim ze to patrí skor do vlakna bazar. Ale to uz posudi nejaky moderator. Ale spet k teme Karburator je rovnaky ako na 210 a myslim ze nový ho uz nezozenies. Ale urcite ti ho niekto lacno preda a posle odhadujem tak od 200 po 400sk co neni take strasne. A co sa na nom pokazilo ? rysky, plovák, jehlový ventil, šoupátko ??? to vsetko sa da zohnat. Alebo si experimentoval? :lol:
spedo
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv dub 10, 2008 20:44:04

Příspěvekod Filo0 » pát kvě 30, 2008 14:01:07

no prave že sa to neda zohnat bol som tu v Poprade u Kubaskeho a povedal že plaváky už 3 roky nechodia :(

A inač celý problém je v tom že mi z neho furt tečie rozobral som ho najmenej 100 krát a stále to buď len kvapká vtedy ide babetta dobre alebo to tečie a a vtedy ide tiež dobre alebo keď už netečie tak to nejde nakopnuť :evil:. Takže ju tam zrejme idem teraz hneď odniesť :P a chcem vydieť čo s ňou spraví :?:
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků