Za teplého počasí nejede

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Za teplého počasí nejede

Příspěvekod Lord1983 » pát črc 08, 2016 6:36:12

Potřebuji poradit, mám Babču 210, když ráno jedu do práce, tak sviští nádherně, ale pokud na ni zasvítí sluníčko nebo teplota vzduchu vyleze nad 22 °C, tak potom vynechává a zdechá. Když budu jezdit celou noc, tak pojedu, Jak ďábel, ale bohužel na noční nechodím a už je mi trapné do práce přiletět a z práce odšlapávat (v lepším případě), měnil jsem již mnoho svíček a bez úspěchu, nemá někdo podobnou zkušenost?
Lord1983
Právě začínám...
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 07, 2016 21:40:04

Re: Za teplého počasí nejede

Příspěvekod Pavel » pát črc 08, 2016 8:20:27

vyměň postupně tyristor, indučku, stator a problém by se měl vyřešit
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Za teplého počasí nejede

Příspěvekod Lord1983 » pát črc 08, 2016 16:23:40

indučka je studená, nemůže to být třeba směsí, že tam pak jde teplý vzduch, směs mám na 1,5 otáčky a jehlu na 2. zářezu. Pokud by to byl tyristor nebo indučka, tak by to přeci nemělo ovlivňovat počasí, jsem nováček, předtím jsem měl endura a krosky a s tímto jsem se nikdy nesetkal :-)
Lord1983
Právě začínám...
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 07, 2016 21:40:04

Re: Za teplého počasí nejede

Příspěvekod Dejmal » pát črc 08, 2016 22:55:11

Mám to samé s mojí 207/356, jen v mírnějším provedení. Ráno do práce a večer z odpolední jede jak drak.Nejlíp jede za teplot pod bodem mrazu. Jak ji nechám přes den na sluníčku tak hůř startuje a je dost líná při jízdě.Tyristor a cívka vyměněny za gyt a žádná změna ani k lepšímu ,ani k horšímu.. Silná do kopců je pořád dost a rychlost mně nevadí tak to už neřešim a beru to jako hotovou věc. :)
Nikdy neni tak špatně, aby nemohlo být hůře!!!
Uživatelský avatar
Dejmal
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 161
Registrován: čtv zář 01, 2011 11:48:11
Bydliště: Malenice


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků