Olej na klikovce

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Olej na klikovce

Příspěvekod Minister » ned črc 24, 2016 23:14:50

Dobrý den , mám doma babettu 210. Motor má dobrý výkon ale jede max podle radaru 35km/h a má to zvuk jako by tam byl omezovač, když držím dlouho plyn na maximum, tak pak nabere druhý dech a vytáhne i 45km/h , zkrátil jsem koleno výfuku jestli to nepomůže ale bohužel furt jede stejně . Pak jsem si všimnul divného cinkání v motoru tak jsem si myslel že budou kroužky v háji ale jak tak koukám zdá se být všechno v pořádku a pak narazím na velké množství oleje na klikovce (a já si říkám proč to tak moc kouří) Olej jsem jakš tač vyčistil ale bohužel po otočení znova klikovka celá od oleje .. může to být tím že mam v motoru hodně oleje, nebo budu muset vyměnit všechna gufera? A také by mě zajímalo proč má motorka tak nízkou rychlost . Předem moc děkuji za vaše odpovědi :)
Minister
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 27, 2013 2:58:37

Re: Olej na klikovce

Příspěvekod ridchey » pon črc 25, 2016 7:11:08

velky olejovy film na klikovce je spravny, bud rad,ze tam je,kdyz nebude- zadres ojnicni lozisko
to co popisujes muze byt jak nedostatecne vycistenym vyfukem(komplet...i koleno a ty dirky v prepazce ve vyfuku),tak prilis bohatou smesi.
tzn. ze to bude chtit vypucovat vyfuk i karbec a pripadne trosku snizit hladinu v plovakove komore,nebo dat mensi trysku.
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Olej na klikovce

Příspěvekod Minister » pon črc 25, 2016 14:50:20

Výfuk i koleno jsem kompletně vyčistil, ale po chvíli je celý zaprasený od oleje. Tudíž si myslím že bude špatné těsnění mezi bloky. Ale zkusím kouknout ještě na ten karburátor
Minister
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 27, 2013 2:58:37


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků