vysoke otacky u 207

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

vysoke otacky u 207

Příspěvekod Jarad45 » čtv črc 17, 2008 22:42:08

Zdarte lidi mam problem vlstnim jednorychlostni babettu 207 a na volnobeh ma vysoke otacky a nevim jak je mam snizit. vim ze kdyz jede na vonobeh nemelo by se tocit zadni kolo ale ono se toci. :( dale bych potreboval poradit stim ze kdyz ji seridim motor stilovacimi sroubky tak na volnobeh docela frci ale kdyz na ni nasednu a jedu tak pri pridani plynu se motoru snizi otacky a sama zacne spomalovat misto aby zrychlovala . rychlost dokaze zvisit a udrzet jen kdyz jede z kopce. prosím poradte nekdo díky
Jarad45
Vítej ve fóru...
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 17, 2008 22:30:59

Příspěvekod Duro » pát črc 18, 2008 8:18:42

Tato tematika sa tu uz preberala na viacerych miestach.

Neber to, prosim, v zlom :wink: , ale aby sa zbytocne neduplikovali temy treba pozriet na hornu listu, pouzit funkciu "Hledat", zadat klucove slovo "volnobeh" a prestudovat prislusne temy. Tam pripadne, ak nenajdes odpovede na svoje otazky, dopln ich do prislusnej vetvy.

Pripadne mozes pozriet aj http://www.babettron1.sk/forum, a rovnakym sposobom, ako som tu uviedol, zistis, ze aj tam je o tom tiez vela popisane.
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Příspěvekod Starec » pát črc 18, 2008 20:43:19

Jarad45: otvor si túto stránku: http://www.razdva.cz/alesmarek/babetta/ a klikni na karburátor tam sa dozvieš asi všetko.

Pre Dura: ak hodíš do prehľadávača voľnobeh tak tam nič nenajde.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Duro » pát črc 18, 2008 22:53:53

Starec: Nie "voľnobeh" ale "volnobeh" - vyskusaj, uvidis. Niekedy interpunkcia robi vela.

P.S. Ale zistil som, ze aj pod "voľnobeh" sa nieco najde ...
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Příspěvekod Starec » sob črc 19, 2008 7:21:00

Sorry Duro, dáko mi ušlo, že som na Českom fóre, ale chlapcovi nezaškodí preštudovať aj stránky Aleša Marka. Vyzerá, že je neskúsený a každá informácia sa mu zíde.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků

cron