Chcípá motor

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Chcípá motor

Příspěvekod jetour » pát črc 18, 2008 18:54:50

Zdarec Babeťáci. Mám problémek. Moje Babta začal z ničeho nic chcípat. Docela dobře jí nastartuju, ale jakmile přidám trochu plnynu, tak se hned jakoby zadusí a chcípne,takže běží tak 5vteřin. Ale stalo se to najednou, jel jsem v poho a najednou to jakoby začalo chcípat, ale ještě jsem dojel a pak už ty zmiňované problémy. Nemáte s tím někdo zkušenost. Mockrát děkuji.
jetour
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 14, 2007 18:36:53

Příspěvekod Starec » pát črc 18, 2008 20:47:44

jetour: v prvom rade by som ti odporúčal celý výfuk, koleno aj vložku vyčistiť. Skontrolovať či dáva sviečka modrú iskru no a samozrejme či ti tečie šťava do karbesu.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Filo0 » sob črc 19, 2008 20:18:46

Pozri palivoví kohoutek, lebo sa stáva, že sa do neho ¨natlačí¨veľa sajrajtu a prestane preťekať, presne to isté mi robila babča, keď som chcel zapnúť rezervu, tak nič netieklo, pomohla pumpa a prefuk, potom som už iba nechal vytiecť na handr ten sajrajt s benzínom, bolo to niečo ako pieskova hrdza, alebo tak. V každom prípade vyskúšaj všetko, čo ti odporúča Starec.
Filo0
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:53:16

Příspěvekod jetour » čtv srp 28, 2008 7:38:39

Tak jsem vše rozbral jak blb..a nakonec byla špatná svíčka. :twisted:
jetour
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 14, 2007 18:36:53


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků