Úprava originálního výfuku 210

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Úprava originálního výfuku 210

Příspěvekod pavelt74 » sob čer 16, 2018 8:59:00

Ahoj,narazil jsem na tuto úpravu a jak píše autor,tak to funguje výkonově dobře a není hlučný.Jenom by chtělo sehnat hotovou děrovanou trubičku.Ještě otázka,jak vyrazit bez poškození výfuku přepážku se svorníkem. https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=1 ... ddid=66733
pavelt74
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned zář 22, 2013 7:35:53

Re: Úprava originálního výfuku 210

Příspěvekod ridchey » ned čer 17, 2018 8:00:55

odvrtat a odbrousit, ale morda hrozná. jednou jsem to na starem hnusnem vyfuku zkusil a musel jsem kvůli tomu o kousek zkratit i plášť, abych se tam dostal.
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Úprava originálního výfuku 210

Příspěvekod pavelt74 » ned čer 17, 2018 23:02:29

To si mě moc nepotěšil.Stejně bych musel koupit nějaký jiný výfuk a na něm to natrénovat a zkusit vyrobit tuto variantu.Kdyby to jezdilo,bylo by to pořád vzhledově lepší než Hikone a tišší. Už takle mi to docela řve z karburátoru a to mám filtr zavřený v boxu. Jen jestli by se nezanášela vata olejem kolem té děrované trubičky.Hikone to ale musí mít to samé v tlumiči na konci. Na foto v odkazu není vidět,že by to měl odvrtané.
pavelt74
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned zář 22, 2013 7:35:53


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron