Babetta se nerozjede

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Babetta se nerozjede

Příspěvekod pařez » pát kvě 13, 2022 9:58:51

Už si nevím rady s babettou 210.Už jsem měl rozpůlený 3x motor a nefunguje. Startuje super, ale nerozjíždí se na jedničku.Čelisti ok vše suché a odmaštěné. Nová gufera, ložiska. Vždy složím motor a vše cca 5km funguje skvěle poté jen dvojka jednička nejde. Motor jde do otáček, řemen se točí, ale nerozjede se. Teď na posledy, protože tato závada se projevuje při špatné volnoběžce motoru, jsem vyměnil i tu, i když původní vypadala dobře. Po smontování opět stejný problém. 5km v pohodě a už zase nejde rozjet.
Napadá Vás ještě nějaká možnost co je špatně? Díky
pařez
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 29, 2020 18:37:00

Re: Babetta se nerozjede

Příspěvekod pařez » sob kvě 14, 2022 19:56:20

Dnes jsem na to zase koukal a vše vypadá ok.
Jen jsem si všiml, že se povoluje matka na dvojkových čelistech čelistech. Nevíte čím by to mohlo být? Nemohl by tam být ten zakopaný pes?
pařez
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 29, 2020 18:37:00

Re: Babetta se nerozjede

Příspěvekod pařez » pon kvě 30, 2022 6:32:04

Vyřešeno, po tom co jsem 3x rozebral motor,který vždy po složení chvíli fungoval, nakonec vyměněna matka M10x1,25 na hřídeli čelistí, která se vždy maličko povolila. Dal jsem tam samojistící a vše ok.
pařez
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 29, 2020 18:37:00


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků