Moped

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Moped

Příspěvekod matom24xx » stř bře 11, 2009 22:49:42

Zdravim mam problem s motorkou rozobral som karburator a neviem ako ma ist dnu ta emulzna trubka s ihlou aj s plynovym lankom kedze som menil ihlu sponku na nej a lanko ma ist cez tu sponku alebo ako proste ked ju nakopnem ma hned vysoke otacky na stojane
matom24xx
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 11, 2009 22:46:50

Re: Moped

Příspěvekod Starec » čtv bře 12, 2009 4:33:02

Tu medenú sponku si daj do druhej risky od vrchu, lanko si nasuň cez vrchní diel a nasmeruj ho cez pružinu a tú medenú sponku ( má taký polo oblúkový výrez ) do šupátka a očko posuň na bok aby ti zapadlo. Je dobré ak ti niekto pridrží rukoveť plynu, aby sa ti lanko zbytočne neposúvalo. Ďalšia možnosť je ak najprv lanko zakladáš do šupátka a potom až do rukoveti ( máš pritom dlhšie lanko, lepšia manipulácia) ale ak ho už zasunieš do šupatka, musíš mať druhí koniec lanka stále napnutý, aby ti nevyskočilo,až kým ho nezasunieš do rukoveti.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková


Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků