Po ujeti 500m se začne dusit

Vše o motorech, úpravy, karburátory, převodovka /volnoběžka/, opravy a návody...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Po ujeti 500m se začne dusit

Příspěvekod pavkatekk » úte čer 08, 2010 20:02:45

no tak na tom rotoru je ten zavit strženej...(jak jinak při mem štěstí)..skusim nařezat novej..jinak by to nešlo bez hrube síly?
babeta 207..stále zlobí a nejede..jednoho krasného dne,ale vyrazíme 8)
pavkatekk
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv čer 03, 2010 14:04:07
Bydliště: Opava

Re: Po ujeti 500m se začne dusit

Příspěvekod Starec » stř čer 09, 2010 6:49:14

Ako na to gufero nájdeš tu: http://www.babetta.eu.sk/Babetta/forum/viewthread.php?thread_id=9 ovšem to že sa ti celá kľukovka pohybuje, svedčí o vyhlodanej oske na kľukovke. Dása to opraviť nakyrnerovaním osky, výmenou ložísk, ale musíš motor rozpoliť. Nemusíš to nikde hádzať, trocha trpezlivosti a času, a bude OK. Ak je ten závit strhnutý, tak daj dole celé zapalovanie( stator s cievkami) podlož si pod rotor niečo pavné a z vrchu ho skús presvedčiť kladivom, (rozumne)postupne otáčaj rotorom, mal by zísť dole.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: Po ujeti 500m se začne dusit

Příspěvekod pavkatekk » sob čer 12, 2010 11:12:47

tak motor kompletně rozebran..vymenim všechny gufera a ložiska na klice,přetěsním,snad se mi to podaří aji složit do puvodniho stavu,pač na hromadě to vypada hruzostrašně a pak dam vědět jestli to jede nebo jsem jakožto automechanik selhal :lol: :lol:
babeta 207..stále zlobí a nejede..jednoho krasného dne,ale vyrazíme 8)
pavkatekk
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv čer 03, 2010 14:04:07
Bydliště: Opava

Re: Po ujeti 500m se začne dusit

Příspěvekod pavkatekk » stř čer 16, 2010 15:05:53

Táak lidičky chci vam timto upe nejvi poděkovat..problem ASI doufejme vyřešen..bylo to opravdu asi těma guferama,udělal jsem celkove GO motoru a babča se zase rozjela a brazdi ulice jako za starejch časů..jen mě štve že nějak pořád netáhne do kopce,ale hlavně že jede :)
babeta 207..stále zlobí a nejede..jednoho krasného dne,ale vyrazíme 8)
pavkatekk
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv čer 03, 2010 14:04:07
Bydliště: Opava

Předchozí

Zpět na Motor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 64 návštevníků