jiný karburátor na manet korádo

Nové, úzce speciallizované fórum právě pro majitele těchto strojů...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

jiný karburátor na manet korádo

Příspěvekod sinta77 » pát úno 21, 2014 0:05:54

Zdravím, zkoušel někdo dávat na Manet Korádo jiný karburátor? Například dellorto, nebo i jiný.
Minulý rok jsem koupil klukovi od Manetu ten minicross. Měl by to být snad r.v. 1998. Od začátku samé trable...
Zatím jsem ještě nenarazil na nikoho kdo by ho měl.
Na minicrossu je, dle mě ten 1,5 kw motor a karburátor bing (ten starší co se dával na Koráda). Nejhorší je, že nevím co za ty roky kdo na ty motorce udělal a co je originální. Výfukové svody jsou taky různě vařené, takže neustále laboruju. Jde mně o to, že minicross má malý výkon. Mám cca 83 kg a skoro se se mnou nerozjede. Teď se to teda trochu zlepšilo co jsem vyčistil výfuk. Dále je na něm horší vzduchový filtr. Minulý týden mně odepsal někdo z SK a chtěl za něho 65,- Euro, což se mi "nechce dávat". Tak z tohoto důvodu jsem přemýšlel, že bych skusil případně jiný karburátor s jiným vzduchovým filtrem.
Díky za odpovědi.
sinta77
Začátečník...
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 17, 2014 1:21:22
Bydliště: Česká Skalice

Re: jiný karburátor na manet korádo

Příspěvekod Pat » pát úno 21, 2014 10:58:43

Ahoj, mam karburator bing 18 co se daval myslim na ty silnejsi korada. Klidne ti ho za 500 prodam. Je vycistenej, kompletni a funkcni. Zkousel sem ho na babettu, ale tam se mi ho nepovedlo naladit. Ma manualni sytic.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pat
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1338
Registrován: stř zář 12, 2012 18:58:56
Bydliště: Brno

Re: jiný karburátor na manet korádo

Příspěvekod sinta77 » pát úno 21, 2014 14:02:29

Díky za nabídku. Zatím s tím počkám... Mně se spíše jedná o to, že mám špatný ten vzduchový filtr, který není k sehnání a ještě k tomu je nehorázně drahej. Přemýšlel jsem, že by se tam dal napasavot např. dellorto skoro za stejný peníze, kterej už má vyřešený sání a já bych nemusel řešit vzducháč. Ten tvůj by mi tento problém neřešil. Přinejhorším by ten dellorto, nebo jiný karburátor zbyl na moji Babettu. Ale než nějaký karburátor koupím, tak mě zajímá jestli s tím nemá někdo zkušenosti.
sinta77
Začátečník...
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 17, 2014 1:21:22
Bydliště: Česká Skalice

Re: jiný karburátor na manet korádo

Příspěvekod Pat » ned úno 23, 2014 0:55:39

k tomu bingu jde koupit nejakej klasickej open filtr, zmerim ti prumer sani, ale myslim ze tam je nejakych 24-27mm (vnejsi)
Uživatelský avatar
Pat
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1338
Registrován: stř zář 12, 2012 18:58:56
Bydliště: Brno

Re: jiný karburátor na manet korádo

Příspěvekod fogas » čtv bře 06, 2014 21:51:43

Na minicross je motor 2kw silnější verze.karbec druhy bych tam nedával nech tam bing.na babettu jsem dával dell orto a stalo to za prd.
fogas
Začátečník...
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 28, 2012 20:57:26


Zpět na Manet Korado

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků