Stránka 1 z 1

Cenové relace

PříspěvekNapsal: úte úno 12, 2013 21:37:34
od Koby
Zdarec
Jaké jsou tam cenové relace,skupinové kategorie :D atd?popř.chatky na spaní po kolika?nebo zabezpečení proti krádeži našich vzácných strojů?
pro nové účastníky ceněné informace.díky

Re: Cenové relace

PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 9:16:45
od Mitch72
Ahoj,Jenda Ti odpoví.Vše je tam ok. :lol: :lol: :lol:

Re: Cenové relace

PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 2:33:30
od Jenda
Je to tam poměrně levný, lůžko v chatce č.1. je 200,- noc. Komfortnější dvojka a trojka je dražší, ta je za 250,- Ale tu zpravidla neobýváme, "jednička" je klasika. Vejde se tam /do jedničky/ v leže pět mladých motoristů. Jinak jídlo není drahý a je velmi kvalitní, dobrý a jeho hodně. Možno jísti od ráda do večera, což jsem také minule dělali. Dokonce jak z reportáže z minulých Vápenek /2012/ vidno, snědli si Mitch s Erikem navzájem oběd:-)
Problém může vzniknout pokud nás bude víc /řádově v desítkách/ mohu totiž rezervovat pouze jednu chatku tedy známou chatku č. 1. hned vedle budovy kempu. Ale to by se také nějak vyřešilo. Takže na sichr karimatku a spacák sebou. Pochopitelně tam mají k dispozici i v budově kempu klasické pokoje, to je podle jejich webu ve stejné cenové relaci. Skutečnost je taková, že je tam celoročně obsazeno a málokdy by se povedlo sehnat dodatečně ubytování navíc.
Jinak podrobné info o Vápenkách zde:

http://www.rsvapenky.cz/

Ohledně zabezpečení to vypadá následovně. Nevím jaká tam mají opatření, ale zatím se tam nikdy nikomu nic neztratilo. Byli jsme tam dokonce jednou když se na Vápenkách pořádal velký motosraz /každý rok v srpnu/. To tam bylo i hlídaný parkoviště, ale muselo se za něj platit 100,- peněz za den. Ale to bylo, tedy ten parking v režii pořadatelů motosrazu, nikoli majitele Vápenek.
Pokud nabízím srovnání u nás; tak jeden nejmenovaný kemp na Slapech chce v sezóně za lůžko a noc na chatce asi 890,- což je neskutečná zlodějna.

Re: Cenové relace

PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 3:48:57
od Koby
Vypadá to tam velice outulně,díky za info.Budu se těšit