Prodám, koupím...

Krátkodobé speciální prodejní vlákno pro Karaténisty...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Prodám, koupím...

Příspěvekod Jenda » ned říj 05, 2014 0:33:16

Včera (4.9.2014) mne velice slušně požádal kokoska50 (t.č. v Karanténě) o to, že potřebuje cosi prodat, event. koupit a tak jsem mu zařídil v Karanténě Minibazar. A to z toho důvodu, že do oficiální sekce Prodám/Koupím jako Karanténista sice může nahlédnout, ale nemá tam práva zápisu. A protože je kokoska50 velmi slušný uživatel a my mu rádi pomůžeme, pokud bude chtít něco prodat, jak mi psal, umístí to to sem. Domluvil jsem se sním o tom přes PM a myslím si že to bude optimální řešení. Jak vidím, je to slušnej člověk a proč bychom mu nevyhověli. Tedy:
Nemusí se to už dělit na sekce Prodám/Koupím, tak velikej provoz tu asi nebude, stačí zřejmě toto jedno oddělení. Pochopitelně jdou i zde zakládat normálně další vlákna, jako jinde ve fóru. Ale nějak rozumně, tedy s těmi vlákny. Pouze pokud byste tam měli obrázky jako přílohy, je třeba s tím opatrně, Karanténisté je nemohou prohlížet, ani vkládat. Ale obrázky vkládané do textu jako obyčejné obrázky (nikoli přílohy), videa, či nalinkované z jiného serveru (např. Rajčete) by vidět měl a mohl též vložit. V současné době linkuje své obrázky přes úložiště na http://www.imgup.cz *1), což má ode mne povoleno.
Pokud by něco atraktivního nabízel, bude to zde, event. bych to dal i do patřičné oficiální prodejní sekce. Odpovědět mu ale musíte zde, jinde reagovat pochopitelně nemůže, i když všechny veřejné příspěvky vidí.
Díky za pochopení, admin

Poznámka:
1*) Je to dokonce pro mne výhodné, nezatěžuje to server a navíc na http://www.imgup.cz/ možno dávat snímky o vysokém rozlišení a kvalitě, pokud tedy je vložený snímek kvalitní.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Karanténa - Bazar (dočasné vlákno)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník