palivový kohout

Vše o benálu, mazání, problémy a řešení těchto, návody jak mazat...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

palivový kohout

Příspěvekod pospa » ned črc 20, 2014 21:19:09

Zdravím, když jsem Babettu koupil kapal ji kohout a tak jsem koupil tenkrát nový, starý skovat a neřešil to, ale ten už občas ukápne taky a tak jsem zajel do obchodu koupil těsnění(2ks) že budu mít i na příště, ale když jsem rozebral starý kohout tak jsem zjistil ža už ho mezitím zkoumavě rozebral otec a ty špatné těsnění vytáhl :evil: vím že jedno by mělo být uplně v zadu v kohoutu, ale tu na foru jsem viděl fotku rozloženého kohoutu a tam byly 2 těsnění .... problém tedy je že nevím v jakém pořadí tam dát ty díly a nikde jsem nenašel schéma kohoutu například jako karbecu apod. Mohl by někdo napsat jak to tam je,, mohl bych sice rozebrat i ten nový a koknout se, ale mám plnou nádrž a nechce se mi to vylívat a zbytečně do něj hrabat dokud ještě jakš takš funguje. Díky za radu.
pospa
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 04, 2013 13:02:52

Re: palivový kohout

Příspěvekod ridchey » ned črc 20, 2014 22:40:49

dava se jen jedno tesneni.
je to jednoduche,proste ho vlozis dovnitr,jen si dej pozor na spravne pootoceni direk,aby ti fungoval spravne - otevreno/zavreno/rezerva
doporucuju ho napred dukladne vycistit a to i vytahnout tu mosaznou trubicku a dukladne procistit kanalky.
jinak potom pozor pri osazovani na nadrz-matice ma pravy i levy zavit,tak at si ji neotocis a nepomrvis
tesneni mezi kohoutem a nadrzi zabezpecuje ten lem plastoveho sitka
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova


Zpět na Benzín a oleje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků