Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

10. jubilejní sraz na Vápenkách...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

Příspěvekod ridchey » sob srp 19, 2017 7:11:35

Na Vápenky jsem se letos dostal ještě jednou, u příležitosti radostné události našich členů BkB a prohodil opet nekolik slov s obsluhou.
Info,ktereho se mi dostalo, bylo neprilis radostné. Výsledkem je informace, že kapacita obsazení areálu je již ted hraniční (cca 50 osob) a tedy vyvstává otázka, jak dál.
Rád bych byl pro zachování místa konání, ale pokud by jsme meli byt největším mezinárodním srazem,pak je potencial vyčerpan.
Naposledy upravil ridchey dne úte srp 22, 2017 18:32:40, celkově upraveno 1
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

Příspěvekod Pavel » ned srp 20, 2017 12:30:10

Letosni rok jasne ukazal,ze pocet ucastniku uz saturoval na cisle kolem 40-50 a ze vic lidi stejne nedorazi i pres veskerou medialni masaz na vsech znamych forech.Podle me by stalo za to domluvit pred dalsim konanim srazu nejake zavazme podminky ze strany provozovatele.Tzn. domluvit pivo,dobu provozu restaurace a az pak provest rezervaci terminu. Je to stale akce speaker fora,takze by podle me o tom mel rozhodnout Jenda,jestli se domluvi dustojnejsi podminky pro konani nebo si vyhlidnem jinou lokalitu.Ostatne napr.Zelivka se osvedcila nebo ted i Plumlov celkem ujde...Takze by problem s lokalitou nebyl.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

Příspěvekod KubisO1 » pon srp 21, 2017 20:25:46

Tak jsem polemizoval nad tímto, řekněme soumrakem nad vápenkami. Myslím, že záleží jestli z toho chceme dělat stále víc a víc největší mezinárodní akci babetťáků (zapojit i média, Davida Hlavatého apod.) nebo spíš osobní. Když chceme lidi, tak je jasný Plumlov, když chceme osobitost, tak Vápenky, ale je třeba zohlednit i to, že nevíme, jestli se vůbec počet 50 lidí naplní, čili by mohly být opět Vápenky.
Anebo jsem uvažoval nad alternativou. Vápenky přesunout např. na jaře jako interní akci BkB (spojit ji klidně i s jarním ladícím srazem) a přesunout hlavní mezinárodní sraz na Plumlov v létě v termínu nám známém.
Mě osobně se nepříčí ani jedna z variant. Potom, taky ale závisí jak to bude potom bráno, přeci jen "Vápenky" už jsou zažitou jistotou a nostalgií.
Každopádně by to ještě chtělo vyjádření zbytku členů BkB a hlavně Jendy...
KubisO1
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř črc 22, 2015 3:28:12
Bydliště: Brno

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

Příspěvekod ridchey » úte srp 22, 2017 18:31:16

Jde o to, že větší počet ucastníků nad cca 50 by uz mohl byt důvodem ke zrušení (nepodpory) akce ze strany správců objektu, případně přímo vysloveného vyhazovu..... a zase nepropagace akce by byla základem úpadku jinak skvělého setkání. Zvláště jsou důležité i nové tváře. Bez nich i soutěže přestanou bavit, atd....
Dokonce bych se nebál označit Vápenky za líheň srdcařů a ty náš koníček potřebuje jako sůl. O tom žádná.

Uvítám zde širší diskuzi, protože není mnoho času na přemýšlení a jakmile rekreační středisko naplní svůj kalendář akcí svatbami, budeme mít po ptákách .......
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

Příspěvekod shadow2410 » pát srp 25, 2017 16:07:40

Co mě štvalo osobně na srazu byla obsluha a doba výčepu. Výmluva na nějaký EET je podle mě blbost. Copak všem dávali stvrzenku? Já jsem dělal platbu 4x z toho dvakrát jsem nedostal stvrzenku. Kdyby to bylo opravdu lepší tak se opravdu vrátím. A samozřejmě to udělali dobře Slovenský bratři s aparaturou a Kšiltík s promítačkou.
Uživatelský avatar
shadow2410
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob čer 04, 2011 15:18:42
Bydliště: Brno

Re: Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

Příspěvekod ridchey » ned srp 27, 2017 8:46:55

I moji kolegové z práce si tam zajeli na obed nezavisle na me malickosti , ale o dojmy se podelili..... Kapsu mel jeden snezenou driv, nez druhý dostal k jidlu hotovku....
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova


Zpět na Vápenky 2017

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron