Tak letos po desáté...

10. jubilejní sraz na Vápenkách...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod ridchey » pon črc 24, 2017 17:32:52

ted ani ja nerozumim reci tveho kmene, taky bych ocenil moznost stazeni :-)
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod stotun » pon črc 24, 2017 19:27:17

popravdě taky neznám ftp :?
mě jinak tento objem dat nedělá problém
Mara
stotun
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon kvě 18, 2015 2:41:34
Bydliště: Snovídky

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Pavel » pon črc 24, 2017 19:28:00

ftp = file transfer protocol

connection string = login:password@server:port

Uložto, apod. služby jsou příliš pomalé na upload a download takového množství dat, pokud si je neplatíte, takže pokud máte veřejnou IP adresu a nainstalujete si ftp klienta nebo máte v práci ftpko, tak vám to tam rád uploadnu mnohem vyšší rychlostí.
Naposledy upravil Pavel dne pon črc 24, 2017 19:29:37, celkově upraveno 1
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Pavel » pon črc 24, 2017 19:28:35

Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod stotun » pon črc 24, 2017 20:43:03

dobrá,
ftp zkusím pořešit a kdyby se podařilo tak dám vědět
Mara
stotun
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon kvě 18, 2015 2:41:34
Bydliště: Snovídky

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Pavel » pon črc 24, 2017 21:36:46

Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Jenda » stř črc 26, 2017 4:18:28

Já jsem dorazil domů, kupodivu bez problémů asi ve 23.20. Cesta byla pěkná, článek se připravuje. Zkusím jej stihnout tento týden.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod opteronek » stř črc 26, 2017 12:26:11

Já jsem na své modré Babettě 210/122 dorazil domů do Roztok u Jilemnice kolem 20:30 hod.v neděli...po zpáteční cestě jsme 2x zmokli, ale jinak cesta byla poměrně dobrá, ráno byl na silnici do té 9.hodiny i docela mírný provoz.
Závady po cestě tam i zpět žádné nebyly. V pátek jsem najel od nás na Vápenky 313 km, v sobotu po okolí 59 km a v neděli z Vápenek domů 338 km.
Celkem najeto za 3 dny 710 km. :wink:
Babetta 210/000, r.v.: 1985, červená
Babetta 210/012, r.v.: 1990, zelená
Babetta 210/012, r.v.: 1990, šedá
Babetta 210/122, r.v.: 1993, modrá metalíza, bílá papr. kola(Bernardi),Domino páčky, blinkry.
Babetta 210/121, r.v.: 1994, zelená
opteronek
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 94
Registrován: sob led 09, 2010 15:27:21
Bydliště: Roztoky u Jilemnice

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Pavel » stř črc 26, 2017 15:19:07

Foto z Vápenek ode mě, Kšiltíka, Martina
https://ulozto.cz/!8Y0c0BsNUguH/vapenky-2017-foto-zip
heslo:babettaklubbrno

Jinak ještě by mě zajímalo, jestli jsi Jendo ty nebo někdo jiný vznesl nějakou stížnost na personál na Vápenkách? Přiznám se, že jsem byl značně znechucen laxním přísutpem personálu již první den, kdy tam ve čtvrtek v 18h moc lidí neměli a přesto jsem čekal 2h na jídlo. A to, co předváděli z pátku na sobotu a ze soboty na neděli, že už pomalu ve 20h nešlo objednat jídlo, tím mě hodně naštvali. Proto jsme se rozhodli, že si raději něco ugrilujeme, než čekat hodiny na jídlo a narazili jsme na další problém, že nám nechtěli věnovat ani větvičku na zapálení ohně v krbu, tak jsme museli do lesa. V době, kdy se tam prohýbaly hromady pořezaného dřeva v areálu.... Jo a pivo tam bylo o ničem, spoustě lidem se z toho dělalo těžko a měli nafouklé břicho včetně mě. Ten patok se nedal pít, tak jsme od soboty už pili z vlastních zásob raději. Nebýt skvělé odpolední zábavy v sobotu a v noci diskotéky, tak jsem byl už rozhodnutý, že na další ročník Vápenek nejedu.

Říkám si, zda by se třeba nedala najít podobná lokalita na rozhraní Moravy a Slovenska a zkusit to jinde příští rok? Například lokalita Želivka u Humpolce se velmi vydařila a je to tam podle mě ještě lepší než na Vápenkách. Byl jsem tam po oba pobyty velmi spokojený, i kolegové, proto ta máme na září domluvený už v pořadí třetí celorepublikový sraz.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod ridchey » stř črc 26, 2017 17:16:23

Toz pravda, ten svijanskej "samoser" (a to doslova-viz moje poznamka o nutnych zastavkach po ceste zpet), byla za neco asi pomsta.

Ale to je podruzne, dulezita byla dobra atmosfera srazu mezi samotnymi ucastniky.
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Jenda » čtv črc 27, 2017 1:32:51

Pavel píše:Jinak ještě by mě zajímalo, jestli jsi Jendo ty nebo někdo jiný vznesl nějakou stížnost na personál na Vápenkách?


O problému vím, hovořili jsme o tom s Kobym a dalšími. Mluvil jsem jako každý rok i s paní Kubíkovou před odjezdem a známky averze jsem nepozoroval. Celá věc je bezpochyby o tom, jak jsem již na Vápenkách říkal, že celý podnik (ostatně jako spousta jiných hostinských živností) nyní bojuje o holé přežití, díky zavedenému EET. To zcela rozvrátilo systém fungování celého RS a jistě nejen zde. A to musí být na fungování personálu poznat. Stačí trochu empatie a bylo to vidět, že pro majitele a personál selanka skončila. Ten rozdíl mezi minulými devíti léty a letoškem je přímo do očí bijící. Já pevně věřím, že se to snad usadí. S tím souvisí i mizerná kvalita piva (sice co by abstinent nemohu soudit), kdy jsou nuceni nyní brát pivovar, který jim dá nejlepší nabídku, tedy cenově. Z místních lidí tato provozovna nežije, na Vápenkách je pár místních, odkázáni jsou pouze na letní hosty a svatby. Ostatně můžeme počkat na konec srpna, jaký budou reference z velkýho motorkářskýho srazu, co tam v tu dobu bývá.
Jiná lokalita bude sice jiná lokalita (pokud takto bude položená) a taky jistě velký výběr nebude. Ale Vápenky už to nebudou. Zde jsme stále "nějak doma", jinde budeme skutečně už jen hosté.
Ostatně není problém udělat příští rok deputaci a přímo s paní Kubíkovou o problému pohovořit, pokud bude přetrvávat.
Jinak středočeský sraz je pěkný, těším se na něj, ale je středočeský, tedy pro přátele ze SR nevýhodný vzdáleností, často 500 km a větší.
Pravda, po zvedení EET se objevilo zdražení. A to všude. Ale to pořád není nic proti cenám v některých lepších kempech např. na Slapech, kdy ceny za chatku (o apartmánech nemluvě) jsou okolo 800,- peněz. Navíc se platí za pobyt, tedy přihlášení příslušné obci a asi 40,- za motorku/den. Tedy na Vápenkách se nutně podražilo také, ale zase je to jednou do roka. Dá se na to ušetřit. Pro mne jako plátce hypotéky a důchodce to taky nebyla žádná hitparáda. Ale nutno především myslet na to, co nám Vápenky daly, i za ta minulá léta včetně. To dobrý určitě převažuje.
Ostatně na Želivce to můžeme probrat podrobně, bude na to čas.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod ridchey » čtv črc 27, 2017 19:24:21

No, pan správce mi jednoho rána,co jsme debatovali o tom uklidu arealu, povedel,ze snad i ten velky motorkarsky sraz zrusili.
Udajne kvuli prave poradku po akci, ze byvalo rozbite sklo a prave kvuli svatbam a tomu,ze tam pobihaji u toho male deti, v obavě,aby se nektere neporezalo o strep.
tak nevim...

ale co mne dost mrzelo, bylo to, že tam kamarádovi někdo čmajznul vičko od nadrže..... :evil:
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Jenda » pát črc 28, 2017 3:00:25

To víčko to je malér, pokud to byl někdo z nás. Pokud to byl nějakej civil, stane se to...

Jinak článek o srazuje hotovej, visí to zde:

http://www.speaker.cz/babetta/view.php? ... 2017072801
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod Pavel » pát črc 28, 2017 19:38:08

Musím přiznat, že toho přistání jsem se bál, ale nakonec to vyšlo na jedničku i na tak malé ploše :)

Přiznejte se, kdo mi dal kondom na šibenici? To jste nevěděli, že jsem známý píchač gum, že ho píchnu hned napoprvé? :)
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Tak letos po desáté...

Příspěvekod shadow2410 » sob črc 29, 2017 18:58:30

to netuším kdo by ti tam mohl dát tu šprcigumu :P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
shadow2410
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob čer 04, 2011 15:18:42
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Vápenky 2017

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník