Stránka 1 z 1

Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

PříspěvekNapsal: sob srp 19, 2017 7:11:35
od ridchey
Na Vápenky jsem se letos dostal ještě jednou, u příležitosti radostné události našich členů BkB a prohodil opet nekolik slov s obsluhou.
Info,ktereho se mi dostalo, bylo neprilis radostné. Výsledkem je informace, že kapacita obsazení areálu je již ted hraniční (cca 50 osob) a tedy vyvstává otázka, jak dál.
Rád bych byl pro zachování místa konání, ale pokud by jsme meli byt největším mezinárodním srazem,pak je potencial vyčerpan.

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

PříspěvekNapsal: ned srp 20, 2017 12:30:10
od Pavel
Letosni rok jasne ukazal,ze pocet ucastniku uz saturoval na cisle kolem 40-50 a ze vic lidi stejne nedorazi i pres veskerou medialni masaz na vsech znamych forech.Podle me by stalo za to domluvit pred dalsim konanim srazu nejake zavazme podminky ze strany provozovatele.Tzn. domluvit pivo,dobu provozu restaurace a az pak provest rezervaci terminu. Je to stale akce speaker fora,takze by podle me o tom mel rozhodnout Jenda,jestli se domluvi dustojnejsi podminky pro konani nebo si vyhlidnem jinou lokalitu.Ostatne napr.Zelivka se osvedcila nebo ted i Plumlov celkem ujde...Takze by problem s lokalitou nebyl.

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

PříspěvekNapsal: pon srp 21, 2017 20:25:46
od KubisO1
Tak jsem polemizoval nad tímto, řekněme soumrakem nad vápenkami. Myslím, že záleží jestli z toho chceme dělat stále víc a víc největší mezinárodní akci babetťáků (zapojit i média, Davida Hlavatého apod.) nebo spíš osobní. Když chceme lidi, tak je jasný Plumlov, když chceme osobitost, tak Vápenky, ale je třeba zohlednit i to, že nevíme, jestli se vůbec počet 50 lidí naplní, čili by mohly být opět Vápenky.
Anebo jsem uvažoval nad alternativou. Vápenky přesunout např. na jaře jako interní akci BkB (spojit ji klidně i s jarním ladícím srazem) a přesunout hlavní mezinárodní sraz na Plumlov v létě v termínu nám známém.
Mě osobně se nepříčí ani jedna z variant. Potom, taky ale závisí jak to bude potom bráno, přeci jen "Vápenky" už jsou zažitou jistotou a nostalgií.
Každopádně by to ještě chtělo vyjádření zbytku členů BkB a hlavně Jendy...

Re: Soumrak Vápenek. Aneb co dál?

PříspěvekNapsal: úte srp 22, 2017 18:31:16
od ridchey
Jde o to, že větší počet ucastníků nad cca 50 by uz mohl byt důvodem ke zrušení (nepodpory) akce ze strany správců objektu, případně přímo vysloveného vyhazovu..... a zase nepropagace akce by byla základem úpadku jinak skvělého setkání. Zvláště jsou důležité i nové tváře. Bez nich i soutěže přestanou bavit, atd....
Dokonce bych se nebál označit Vápenky za líheň srdcařů a ty náš koníček potřebuje jako sůl. O tom žádná.

Uvítám zde širší diskuzi, protože není mnoho času na přemýšlení a jakmile rekreační středisko naplní svůj kalendář akcí svatbami, budeme mít po ptákách .......

Re: Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

PříspěvekNapsal: pát srp 25, 2017 16:07:40
od shadow2410
Co mě štvalo osobně na srazu byla obsluha a doba výčepu. Výmluva na nějaký EET je podle mě blbost. Copak všem dávali stvrzenku? Já jsem dělal platbu 4x z toho dvakrát jsem nedostal stvrzenku. Kdyby to bylo opravdu lepší tak se opravdu vrátím. A samozřejmě to udělali dobře Slovenský bratři s aparaturou a Kšiltík s promítačkou.

Re: Soumrak Vápenek? Aneb - co dál?

PříspěvekNapsal: ned srp 27, 2017 8:46:55
od ridchey
I moji kolegové z práce si tam zajeli na obed nezavisle na me malickosti , ale o dojmy se podelili..... Kapsu mel jeden snezenou driv, nez druhý dostal k jidlu hotovku....