Porucha babety během jízdy.

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Porucha babety během jízdy.

Příspěvekod mira 777 » sob kvě 05, 2007 22:24:16

Přátelé stalo se vám někdy že ste si za pěkného letního počasí
vyrazily na trošku delší výlet a za jízdy
vám babka vypověděla službu?Mě se to stalo v roce 1999.S kamarádem jse si oba naplánovaly trasu do Domažlic na Chodské slavnosti. Ale v půly cesty mi božka začala škubat a chcípla. 1/4 nádrží benzínu jsem už jenom zkontroloval svíčku a jiskru vše bylo ok.Kamarád mi poradil ať zkusím vyčistit trysku,ale dvakrát se mi karburátor tak daleko od domova rozebírat nechtělo,kamarád vytáhl ze zadní strany rámu pumpičku odšrouboval z karburátoru regulační šroub směsi natočil tam místo šroubu specielně upravený šlaunek z obouma koncema stejnýma na zašroubování a prudce asi 8x zapumpoval pak zpět vrátil regulační šroub do karburátoru nastavil 1 až 2/5 otáčky nacupal benzín a našlápl babku asi na potřetí jak Bóža chytla tak jsem seřídil zprávné otáčky volnoběhu a už jsme pádily :lol: Byly to zdřejmě dvě poruchy: :!:
1.) ucpané kanálky nebo tryska.
2.) vysel plovák , jehlový ventil plovákové komory byl uzavřen a průchodnost benzínu byla O.
Zkrátka jedno stoho. :) :P :wink:[/u]
mira 777
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte kvě 01, 2007 10:10:38
Bydliště: Tachov

Příspěvekod Martin » pát kvě 11, 2007 10:24:46

Muzes sehnat vykres toho slaufku?
Vyresilo by to hodne problemu. Viz Babettova oddysea.
DIK
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod IGI » pát kvě 11, 2007 13:16:22

myslim ze sa to da pekne urobit z normalnej velo hadicky a takej tej ihly na fukanie lopt, ktora sa sklada z dvoch casti a vyzera ako lievik. Ona ma totizto tak vnutro, co ked vysrubujes, tak ma na oboch stranach taky zavit :!: :idea:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod pENA » stř črc 11, 2007 2:44:42

tak to se mi naštěstí ještě nestalo a doufám že se mi to ani nestane
pENA
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát črc 06, 2007 17:42:51


Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků