Hulváti na silnicích

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Hulváti na silnicích

Příspěvekod arid » ned srp 30, 2015 9:25:47

Paradoxně já se na jedničce cítím bezpečněji. Na I/43 úsek Letovice Kuřim, relativně pohodička klídek, bo krajní čára je metr aji víc od kraje vozovky. Zato Kuřim - Česká u Brna, to sem se tlókl do palice. Čára namalovaná až pomaly v příkopě a provoz jak hovado. Tam sem měl strach.
A už sem si taky zvykl jezdit v podstatě uprostřed mýho pruhu. Dyž mě něco dojíždí, tak pokud je možnost mě bezpečně předjet, tak uhnu na krajnicu a popřípadě mávnu že može.
Taky už se mě stalo že mě kamion předjížděl v pravé, nenadjel si a návěsem mě skoro srazil. To sem mohl prdeló cvakat roxory. Od té doby jezdím víc uprostřed, a ostatní mě víc respektují.
Žena je jako kaktus, čím je starší, tím je pichlavejší.
Muž je opakem ženy, čím je starší, tím méně píchá.
arid
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned kvě 23, 2010 10:15:31
Bydliště: Moravské kras

Re: Hulváti na silnicích

Příspěvekod RomanR » stř pro 30, 2020 19:17:23

martin110r píše:Poznám, po mne jeden kretén hodil sklenenú fľašu. To bolo ešte v dobe, keď som mal Babettu pred renováciou. Dnes by ma ten poškodený lak strašne mrzel. Vtedy mi to bolo u prdele. Viac info - viewtopic.php?f=9&t=693#p7012 .

Není nad outdorovou kameru.
RomanR
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon lis 23, 2020 1:47:45

Předchozí

Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků