Omluva kolegovi na žulté 210

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Omluva kolegovi na žulté 210

Příspěvekod mirra99 » sob dub 13, 2013 20:50:09

Předem se chci omluvit kolegovi babeťákovi na žluté 210 který dnes tj 13.4. kolem jedné hodiny jel směr Ladná-Břeclav za moji bezohlednou jízdu, ale abych to vzal pěkně popořádku. Jelikož se snad konečně jaro probralo tak sem se dnes vydal na moji první letošní delší vyjížďku. Jelikož jsem neměl daný jasný cíl cesty tak sem jel kam mě koně vedly, tudíž jasná pohodovka žádný stres. Začal jsem doma v Břeclavi z tama směr Lednice-Podivín-Ladná-Břeclav-Hrušky-Kostice atd. prostě projel sem půl okresu ale snaha byla držet se cca 10 km od domova pač sem sice mašinu přes zimu lecjak poléčil ale přece jenom půl roku nejela v kuse dýl jak půl hodiny. Počasí vyšlo, sluníčko chvílemi i pěkně svítilo jen ten bočák byl nepříjemný. Teď abych se dostal k té omluvě celou cestu si jezdím pohodičce těch 40-45 km/h, no jak jsem psal v mé kartě tak jsem poměnil rozety, gumy tak mi stoupla max. rychlost i sebevědomí :D (což mě neomlouvá), a když si jedu takhle z Podivína směr Břeclav tak se asi 100m přede mnou vyřítil kdesi z pole babeťák s prutama na zádech no jediné co mě napadlo bylo dojet ho, takže knipl skoro na doraz hned jsem byl za ním byl jsem zvědavý jednak kam pojede a jak rychle tak sem se ho držel až po Ladnou, kde moje ego už nevydrželo jet přece těch směšných 45 max 50 co mu to dalo tak sem ho začal předjíždět v nepříjemné zatáčce s avií za zády což kolegu donutilo vymést nepříjemný výmol zacož se mu velmi omlouvám. No chvíli se snažil držet se za mnou v brázdě ale na mojích slabých 65km/h prostě neměl, no když jsem mu poodjel tak jsem měl chuť si naliskat jednak kvůli mojí mašině jak jsem ji naložil a jednak kvůli kolegovi který si mohl pěkně rozbít kokos. Tak jsem zpomalil na zpět na pohodovou rychlost a pokračoval v cestě. No co s člověkem udělá první jarní zasvícení slunka :D . Ale musím podotknout že to dneska dělalo asi 70 km a mašina se držela statečně. Dodávám fotku z odpočinkové u Kostického šutráku. Cestám Zdar
Přílohy
11042013073.jpg
Kostice
11042013073.jpg (177.94 KiB) Zobrazeno 2882 krát
Dva kvalty stačí, když dvoutakt tlačí!! viewtopic.php?f=18&t=2422
B210/121
B210/100
Uživatelský avatar
mirra99
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 230
Registrován: ned čer 24, 2012 17:12:00
Bydliště: Břeclav

Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků