Jazda s GPS

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod pooli » sob úno 24, 2007 14:28:01

BMK:- Mas pravdu s tim 'spesl' navigatorem,ale investice neni zas tak velka co se tyce samostatneho
modulu GPS ,ten stoji kolem 2500kc.sam ho mam.na motorku ho sice asi pouzivat nebudu,ale kdyz
budu jak rikas v nejakem velkem meste a bez GPS se neobejdu,tak vrazim modul do batuhu a
PDA si pridelam na riditka (treba do ledvinky).nevyresim ale jedno a to je spotreba!!!
Pda zerou proud jak blazni.takze i z tohoto hlediska je funkcnost omezena dobou po kterou muzu
PDA pouzivat.Malokdy vydrzi zarizeni po dobu delsi jak 2-3 hodinky a to je na babettu dost
kratka doba.Ale proti gustu zadny disputat.Pokad budu muset nekdy jet na Babette do Prahy ,
nebo Ostravy atd...jisto jiste vemu Pda sebou. :P
A co vy ostatni??? :wink:
pooli
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob úno 17, 2007 1:20:09

Re: Jazda s GPS

Příspěvekod Tragi » ned úno 25, 2007 18:15:39

Jurajc píše:Tak sef dostal nove GPS a bolo ho treba spojazdnit a vyskusat. Tak som si ho pozical a vyskusal. Tu je obrazok.
Bola to sranda a ked sa ludia otacali a pozerali, ze kto to vyprava zenskym hlasom, ked som stal v kolone za autami :D


Obrázek


Jurajc, vsiml jsem si, ze mas na sve babce blinkry. Mohl by jsi mi rict, kde jsi je koupil, pripadne nejake dalsi info. Rad bych je tam mel taky...
Diky.
Tragi
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte úno 20, 2007 0:24:25

Re: Jazda s GPS

Příspěvekod Ondrassek » ned úno 25, 2007 18:20:58

Tragi: ahoj, také jsem o nich uvažoval. Ptal jsem se v mototechně u nás a paní mi oznámila, že je to možné. Musíš mít k tomu ty blinkry, spíneče, baterii atd. Říkala, že celý ten set přijde myslím něco málo přes 1000 Kč. Říkala však, že je problém, že když máš slabší magneto, tak to nemusí zvládat. Btw. říkala i cosi, že se to dá předělat na model 216 i s elektrickým startováním,ale to se mi zdá zbytečný :wink:
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Jurajc » ned úno 25, 2007 22:41:35

Ahoj. Ano blinkre som si urobil sam a nie na baterku ani na origos supravu co sa dala kupit k babetam. Poprosim o strpenie teraz nemam cas to rozpisivovat niekde mam aj schemu ako som to urobil. Pouzite boli vysokosvietive LED a 1ks samoblikacou LED.
Skusim to potom niekde rozpisat a dat sem. Ja som mal tu smolu a aj stastie. Chcel som si kupit origos nakoniec som to musel vzdat. Chlapik u nas co robi servis som to chcel u neho kupit celu sadu, ale ked som to isiel kupit povedal, ze to ma staru cenu a chcel omnoho viacej. Tak som mu povedal, ze dakujem pekne a odisiel som. Nakoniec som zistil, ze som dobre urobil lebo by mi to neslo mam starsie vydanie 210ky a ta moja ma slabe cievky a neutiahlo by to. Tuto som kupoval veci vsetky na babetku:

http://www.moped-slovakia.sk/page.asp?prg=sortiment

lenze je tu zadrhel nechcu posielat nam obycajnym smrtelnikom co som im uz aj povedal, ze robia blbost. Keby si urobili aj malo predaj urcite by sa im to oplatilo. Nakup som musel zobrat minimalne nad 2000Sk bez DPH!!! Nuz co uz ked si to takto vymysleli. Tak som si pospisoval co som vsetko chcel menit na babetku a objednal. Aj tak sa to oplatilo lebo ten chlapik co tu robi servis je jediny a aj tak sa sprava a ma nadsadene ceny.

Ak si najdem chvilu cas dam sem schemu a zapojenie + nejake foto ako som to urobil. Cele som to dal do predneho svetla.
Uživatelský avatar
Jurajc
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 91
Registrován: stř led 10, 2007 23:28:05
Bydliště: Bojnice

Příspěvekod Tragi » pon úno 26, 2007 12:38:05

Jurajc píše:Ahoj. Ano blinkre som si urobil sam a nie na baterku ani na origos supravu co sa dala kupit k babetam. Poprosim o strpenie teraz nemam cas to rozpisivovat niekde mam aj schemu ako som to urobil. Pouzite boli vysokosvietive LED a 1ks samoblikacou LED.
Skusim to potom niekde rozpisat a dat sem. Ja som mal tu smolu a aj stastie. Chcel som si kupit origos nakoniec som to musel vzdat. Chlapik u nas co robi servis som to chcel u neho kupit celu sadu, ale ked som to isiel kupit povedal, ze to ma staru cenu a chcel omnoho viacej. Tak som mu povedal, ze dakujem pekne a odisiel som. Nakoniec som zistil, ze som dobre urobil lebo by mi to neslo mam starsie vydanie 210ky a ta moja ma slabe cievky a neutiahlo by to. Tuto som kupoval veci vsetky na babetku:

http://www.moped-slovakia.sk/page.asp?prg=sortiment

lenze je tu zadrhel nechcu posielat nam obycajnym smrtelnikom co som im uz aj povedal, ze robia blbost. Keby si urobili aj malo predaj urcite by sa im to oplatilo. Nakup som musel zobrat minimalne nad 2000Sk bez DPH!!! Nuz co uz ked si to takto vymysleli. Tak som si pospisoval co som vsetko chcel menit na babetku a objednal. Aj tak sa to oplatilo lebo ten chlapik co tu robi servis je jediny a aj tak sa sprava a ma nadsadene ceny.

Ak si najdem chvilu cas dam sem schemu a zapojenie + nejake foto ako som to urobil. Cele som to dal do predneho svetla.


To by bylo super, kdyby jsi takový navod udělal. Pak to sem hoď. Díííky. :D
Tragi
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte úno 20, 2007 0:24:25

Příspěvekod ben » stř kvě 09, 2007 15:15:12

caute babettaci!! ja som kupit za 1600Sk set (smerovky, prerusovac, kable, drziaky), tvar a velkost smeroviek som si mohol u predajcu vybrat :D , slape to uplne v poho, stavu to bere z klaksona, jedine obmedzenie je ze nemozu naraz blikat smerovky a trubit klakson
Obrázek

P.S. neviete kolko stoja zasterky na babettu??
Uživatelský avatar
ben
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř kvě 09, 2007 13:37:56
Bydliště: PN

Příspěvekod IGI » stř kvě 09, 2007 15:26:58

zasterky si vies perfektne urobit z kuska gumy a pliesku...z gumy vyrezes zasterku, hore urobis dva zvisle zarezy dlzky ako je sirka tvojho pliesku. Potom cez tieto prestrcis pliesok, zahnes na koncoch, nasunies na blatnik a kraje stlacis kombinackami aby to drzalo......na mojej to drzi uz cca 5000km :lol:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod ben » stř kvě 09, 2007 15:32:48

ne ne, ja myslim tie nove plastove, nie tie stare gumace :lol:, tie by som dal max. na pinchla
Uživatelský avatar
ben
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř kvě 09, 2007 13:37:56
Bydliště: PN

setty

Příspěvekod SETTY » stř kvě 09, 2007 16:01:28

mal som plastove zasterky a kedze byvam v byovke tak mam dost maly priestor na ukladanie babetty a ked som ju tak raz vytahoval nedal som si pozor a zasterkav cudu ani sa mi ju nechcelo opravovat urobil som gumovu a je pokoj
SETTY
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát led 05, 2007 20:26:49
Bydliště: Jasna SVK

Předchozí

Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků