Pozor na babettu a synteticke oblecenie

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Pozor na babettu a synteticke oblecenie

Příspěvekod IGI » ned úno 24, 2008 21:14:00

No pani, tento vikend sa mi stalo nieco co som ozaj necakal: Pri jazde na babette sa mi vznietili nohavice :lol: ! Mal som na sebe synteticke sustiaky, no akosi som nepostrehol ze sa mi dotykaju vyfuku. Po asi 1km jazde do brutalneho stupania som zosadol na mieste urcenia a len pozriem na nohu a gate horia :shock: ! Veru, boli oprete o vyfuk a vznietili sa. Na vyfuku mi ostal kus priskvareny /ocistim neskor/ ale noha nastastie ostala cela - az take strasne to teda nebolo 8) . Rozhodne, vy si davajte pozor na polohu nohy pri jazde, aby ste sa nevyudili :mrgreen: .

Inac babetta slape super. Konecne je v stave kedy do nej nemusim babrat a furt bezi spolahlivo, stratuje na prvy brnk. Jedine ze sem-tam zdochne pri zapnutom osvetleni, ale to riesim zodvihnutymi otackami a nie je problem. Tento vikend som aj dosiahol svoju max. rychlost na babette - cca 90 km/h (samozrejme zkopca :lol: ). Bezne teraz slape 50-55, nedymi, nezerie. Sluzi verne a plni svoje povinnosti - tak to zelam aj vam, drahi babettisit!

JAZDE /a babette/ ZDAR !
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Starec » úte úno 26, 2008 7:39:52

To si musel mať tie gate dáko príliš voľné. To aby sme používali na odev tie spinky ako kedysi boli k bicyklom, aby ti nezachytilo nohavice do reťazí. :lol: K tomu, že ti zdochne mašina pri zapnutom svetle: asi ti pomaly odchádza indučka (premeraj)a ak máš ten noví typ tyristora s indučkou tak tiež (premeraj), ale môže to robiť aj vadna sviečka, páli dobre, iskra modrá, ale pri zapnutom svetle jednoducho blbne. To ti asi robí preto, že si na nás zabudol :P
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod IGI » úte úno 26, 2008 18:50:04

no volne jak volne - bezne sustiaky. Ale nevadi, ustal som to v zdravi :lol:

A prosim ta, ake hodnoty pri premerani by mala vykazovat vporiadku indukcka prip. tyristor???

A inac na nikoho som nezabudol, len v poslednom case sa tu riesi malo veci, a ak tak maximalne prevodovka a spojky. To vsak nie je prave moja parketa, tak radsej neradim ako keby som mal poradit blbost. Chapes :oops: ...

Inac pocasie je super, dufam ze vydrzi aj na buduci tyzden. Zobral by som babettu na nejaku vacsiu turu niekam po okoli Vranova :wink:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Starec » čtv úno 28, 2008 21:47:44

Nemyslel som, že tu ale niekde inde si sa už dlho neprihlásil, toto premeranie ti to možná pripomenie.
Tak meraj: http://www.babettron1.sk/forum/viewtopic.php?t=102 :D
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod IGI » čtv bře 06, 2008 13:32:59

diki Starec, pomerame, uvidime :lol: ...

bol som sa trosku povozit po lukach a lesoch toho naseho kraja, len je holt trochu mokro. Bodaj by este trochu svietilo slnko aby sa dalo lepsie jazdit aj mimo ciest. Prikladam foto vecerneho Vranova. Tak nezahalajte doma a vozte sa - uz nie je tak zima 8) .

Obrázek
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49


Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků