Havárie a pády

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Havárie a pády

Příspěvekod Tom_R » pát srp 13, 2010 23:24:55

JJ taky to od určité doby neklopím odbočoval jsem na vedlejší cestu klopil jsem si to řádně a najednou mi jde zadní kolo do smyku já to sotva vybírám kolem obrubníku lidí na mě civí ale to vůbec netušili že se nepředvádím ale že sem se dobře vystrašil bo kdybych to položil tak bych to byl řádný trapas protože dokola bylo dost lidí.
Uživatelský avatar
Tom_R
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 242
Registrován: pon úno 01, 2010 12:48:21
Bydliště: Hodslavice

Re: Havárie a pády

Příspěvekod Fúzatý Houmles » sob srp 14, 2010 21:10:43

Jsem to 2x někomu pučil nahozené a 2x mi ti blbci říkali že už tím jeli.... Nejeli, při uzmutí pravého řídítka a zjištění že se točí se vždy spustil skoro plyn a je to táhlo.... konec jasný, babča vždy ve škarpě a blbci vždy dodření. Na ja, přístě zrobim školení.
210.012, ´87, 4500km
----don´t panic, it´s automatic----
Uživatelský avatar
Fúzatý Houmles
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv zář 03, 2009 14:19:46

Re: Havárie a pády

Příspěvekod Tom_R » ned srp 15, 2010 22:52:20

Když sa splaší rychlopal nebo kousne lanko smáčknout chcipák
Uživatelský avatar
Tom_R
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 242
Registrován: pon úno 01, 2010 12:48:21
Bydliště: Hodslavice

Re: Havárie a pády

Příspěvekod Pavel » čtv srp 19, 2010 11:26:35

Tak držkopády se mi zatím vyhýbají, ale mám tu kuriózní zranění. Tak mi Babča chcípla jednou v létě při cestě domů z práce. Jel jsem v sandálech s tlustou podrážkou. Tak jsem se do toho opřel a šlapal jak o život a co se nestalo. Asi se mi trošku svezla sandál po šlapátku dopředu a jak bylo šlapátko v "dolní úvrati", škrtnul jsem špičkou sandálu o asfalt a ani nevím jak, prostě se mi sandál šprajcl o cestu a přes patu a kotník mi přeskočilo šlapátko. Trošku to přitom nadzvedlo Babettu i se mnou. Bolest jak sviňa, výron kotníku, měsíc jsem to rozcházel. Naštěstí dnes žádné následky.

Další skoro nehoda se stala na tramvajových kolejích při odbočování doleva. Mokro, najedu opatrně na koleje asi v 25kmh a decentně brzdím, protože vím, jak to je zrádné. Ale i přesto najednou přední kolo smyk a už se začla Babča pokládat na zem. Jen díky bleskové reakci jsem nohy sundal ze šlapátek, stoupl si na cestu a klouzáním po mokrém leštěném betonu(co je mezi kolejemi) jak na bruslích jsem pomalu brzdil podrážkami bot a přitom držel rukama Babettu, ať mi nespadne na zem a nepoškrábe se :)
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků