Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod martin110r » úte zář 15, 2009 21:24:42

Tento prípad sa mi stal 14.9.2009. Bolo zhruba 19:30 a ja si idem na Babette po dedine. Zrazu vidím na kraji cesty troch debilov. Iba som videl ako jeden z nich zodvihol ruku, a keď som okolo nich prechádzal, zrazu som začul sklenený rachot. Ak hádate, že ten debil po mne hodil sklenenú fľašu, hádate správne. Keďže som nechcel dostať "na búdku", tak som ani nezastavoval s úmyslom vynadať im. Iba som sa obzrel, či nemám rozbité zadné svetlo, a keď som videl, že je v poriadku, pokračoval som domov. Doma som si prezrel, či to trafilo Babettu. Výsledok vidíte na fotkách.

http://www.postimage.org/image.php?v=PqJhRA9 - na zadnej vidlici ešte ostali drobné črepinky skla.

http://www.postimage.org/image.php?v=gx1bBYu0 - vidlica po zbavení zvyškov skla. Ako mi fľaša trafila vidlicu, obúchala mi farbu.

http://www.postimage.org/image.php?v=aVzbrRi - detail predchádzajúcej foto.

http://www.postimage.org/image.php?v=PqJjmmA - tie odreté miesta na disku, ktoré sú v krúžkoch, nie sú obúchané od kamienkov. Ako vidno, niečo z fľaše sa ušlo aj zadnému disku. Je to určite od skla, keďže práve v tých miestach som mal tiež plno drobných črepiniek (na foto nie sú, keďže som ich poometal), a navyše, ten hliník je lesklý, takže vidno, že sa jedná o čerstvé poškodenie.

Čo dodať na záver. V lete tohto roku som plánoval, že Babetta pôjde do nového laku, a môžem iba ďakovať, že skutek utek. Na novom laku by ma toto mrzelo. Ako vidno, asi treba začať jazdiť v rytierskom brnení, lebo človek nikdy nevie, odkiaľ na neho zase vyletí sklenená fľaša. Prajem vám, aby sa vám na Babettách nič podobné nestalo.
Naposledy upravil martin110r dne úte říj 27, 2009 23:13:40, celkově upraveno 1
Babetta 210 - rok výroby 1995
Bližšie info o mojej Babette TU.
Zahlasujte v ankete
Uživatelský avatar
martin110r
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2126
Registrován: stř črc 15, 2009 20:55:39
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod dolly » čtv zář 17, 2009 20:09:05

Ty debilové by zasloužili po držce :twisted:
Babetta 210, rok výroby 1985, nalítáno přes 13kkm, mrtě mašina - více zde
Uživatelský avatar
dolly
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 69
Registrován: stř črc 01, 2009 20:41:58

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod wert69 » pát zář 18, 2009 21:58:44

hmm..takže v tu chvilku by byla otočka a rozbil bych jim držky :evil:
wert69
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř črc 01, 2009 23:37:02

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod Starec » sob zář 19, 2009 4:01:33

Keď som ja mládenčil, sa to riešilo veľmi jednoducho. Po jednom sa takýto vagabundi pochytali a dostali poriadne na držku. Prípadne, ak oni boli traja, tak mi sme prišli desiati a to už bolo iné kafe. Ovšem ak tých debilou aj poznáš, tak by si to mohol riešiť aj právnou cestou. A striekanie by si mal za darmo. Je to na tebe.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod escorpion » pon zář 21, 2009 13:38:28

Ja nosím pre takéto príležitosti vzadu namiesto pumpičky v tom otvore na nosiči, asi tak 35-40 cm dlhú drevenú pálku.

Jeden nikdy nevie, kedy sa môže šiknúť. :twisted:
Babetta 207 nový prírastok 81´
Babetta 207 srdcovka 82´
Babetta 210 žihadlo 85´
Peugeot 406 Break miláčik 02´
Renault 19 Chamade už na dôchodku 90´
UAZ 469 víkendové chatové vozidlo 87´
Uživatelský avatar
escorpion
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 21, 2009 9:53:46
Bydliště: Hurbanovo - Slovensko

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod legendaryboy » pon lis 21, 2011 11:26:05

Hmmm zajimava zkusenost. Nevim jak bych zareagoval. :shock: Zalezelo by to na tom estli ti chlapci vypadali na to ze si chteji do nekoho bouchnout. Treba by se to dalo vysvetlit i jako neumyslna nehoda, dokud toho fracka nechytnes a nevyzpovidas ze svych hrichu tak tezko zjistis estli to bylo umyslne... Pokud ne tak zvazim mozna jak tu nekdo napsal, bych si pribral do "povinne" vybavy misto hustilky teleskopicky obusek a Supervaclavovskej kostymek. :mrgreen:
legendaryboy
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon říj 24, 2011 14:47:33

Re: Stretnutie Babeťťák vs. parta debilov

Příspěvekod Mitch72 » stř lis 23, 2011 22:27:24

Fakt kokoti...
Babetta je nejmazanější stroj:-).
Babetta M210
Babetta 207
Mitch72
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 178
Registrován: stř kvě 26, 2010 8:34:51
Bydliště: Uherský Brod


Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků