Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Příspěvekod pooli » úte úno 20, 2007 12:19:32

Ahoj babettaci.stalo se vam nekdy ze jste umyslne vjeli do zakazu vjezdu?
ja to tak delal kdyz jsem jezdil na ryby.pro pripad ze by mne chytli policajti jsem mel vypnute svetla a delal jsem ze slapu.
Jednou jsem opravdu narazil na ty sv-ne a mel to za dva kila.Jak mi ty kur-y muzou sakra dokazat ze jsem opravdu neslapal??motor je sice teply,ale to muzu taky rict ze jsem se byl u vody jen na otocku podivat a motor jeste nestacil schladnout.
kour mi taky nevychazi vyditelny tak co.prepinac na slapadla jsem taky prepnul az jak kolem mne projeli.
Jakou vymluvu byste pouzili (pouzivate) Vy?????????
pooli
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob úno 17, 2007 1:20:09

Příspěvekod IGI » úte úno 20, 2007 12:46:37

ja chodim do zakazu casto......no este ma nikto nedoberal....to by bolo blbe, kedze nemam vodicak :lol: ....Ale ja by som sa s nimi pokusil asi nejprv rozumne, akokeby boli ludia, a ak by to neslo, ta by som im vypi.oval :shock:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Jurajc » úte úno 20, 2007 21:23:03

Nezabudaj, ze babeta taktiez vydava zvuk :D Myslim, ze nie su hluchy, ked sa tam prirutis a vypnes motor. Ja chodievam na take miesto u nas, ale je tam jedna predajna a uz som sa vyhovoril, ze idem zaniest reklamaciu a oni to zozrali. Tak to bolo bez calovnania.
Uživatelský avatar
Jurajc
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 91
Registrován: stř led 10, 2007 23:28:05
Bydliště: Bojnice

Příspěvekod M3Power » úte úno 27, 2007 11:33:05

No, hlavně bys neměl zapomínat, že zákaz vjezdu platí pro morotová i nemotorová vozidla, takže je jedno, jestli šlapeš, nebo ne !

Jestli je tam toto : Obrázek
Tak to neukecáš ani se šlapátky ...

Jestli je tam toto : Obrázek
Tak tam můžeš i s motorem a nemusíš nic imitovat ....
Uživatelský avatar
M3Power
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 26, 2007 16:33:06

Příspěvekod Proton » pát črc 13, 2007 16:01:19

Ehm .. musím se vyjádřit ..

Za chodce se považuje i osoba vedoucí motocykl do objemu 50ccm. Takže stačí když slezeš a protlačíš to tam. Nemůžou ti říct ani popel.
Jinak pokud na tom sedíš a šlapeš, tak to asi neukecáš ...
Proton
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv kvě 10, 2007 21:07:46

Re: Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Příspěvekod Aron » čtv črc 22, 2010 23:45:28

Oživím stary téma:
A co když je tam zákaz vjezdu a je pod tím napsany mimo cyklisty,můžu to prošlapat (bez motoru) na babettě?
A co když mi dojde v noci benzín,nebo se babetta vysere,můžu šlapat bez světel?(přes den by měly stačit odrazky)
Šňůrka na krk babetta: viewtopic.php?f=12&t=904
Moje Road Queen: viewtopic.php?f=18&t=3765
Uživatelský avatar
Aron
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 145
Registrován: sob bře 20, 2010 13:14:15

Re: Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Příspěvekod Waverley » pát črc 23, 2010 0:12:10

Má Babetta motor nebo ne? Takže tam, kam mohou jen cyklisté nebo chodci, v sedě na Babettě nemůžeš. Ovšem platí to, co řekl Proton. Stejně znáte ty svině, oni si často najdou nějakou výmluvu, proč máte vytáhnout peněženku...
Světle zelená Babetta 210, r. výroby 1989
Zatím jí dávám dohromady,
...ale časem jí čeká převinutí cívek na 12V, zapojení tlum./dál. světel, brzdové světlo a klakson.
Doufám, že to nezmrvím :)
Uživatelský avatar
Waverley
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř čer 23, 2010 21:07:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Příspěvekod RomanR » stř pro 30, 2020 21:46:45

Už párkrát jsem přetlačil Babču přes zakázaný úsek, jindy přes pěší zónu a zkrátil si jízdu o dobré 2 až 3 km. Když tlačíte, jste chodec. A basta.
Jednou jsem sjížděl v Praze ulicí Bulovka, směrem k Vltavě. Posledních 50 m ulice Bulovka bylo uzavřené zátarasem a před ním stáli 2 měšťáci, tedy přesněji měšťák s kolegyní. Dojel jsem téměř k nim, před doprav. zákazovou značkou jsem vypnul motor, slezl z Babči a když jsem kolem nich po chodníku Babetku tlačil, usmál jsem se na ně a řekl: "To je výhoda, takový moped, že?" Oni se zakřenili, na úsměv to rozhodně nevypadalo, ale co mohli dělat. Za uzávěrou jsem to nakopl a jel dál.
RomanR
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon lis 23, 2020 1:47:45

Re: Zakaz vjezdu,aneb mne se to netyka.

Příspěvekod RomanR » stř pro 30, 2020 21:52:16

Aron píše:Oživím stary téma:
A co když je tam zákaz vjezdu a je pod tím napsany mimo cyklisty,můžu to prošlapat (bez motoru) na babettě?
A co když mi dojde v noci benzín,nebo se babetta vysere,můžu šlapat bez světel?(přes den by měly stačit odrazky)

No když po setmění máš opravdu poruchu a šlapeš, nebo tlačíš, (do kopce to nikdy neušlápneš a musíš tlačit), pak mimo obec neosvětlená Babetta je průšvih. Mohlo by tě něco smést ze silnice. Proto s sebou vozím červenou blikačku na kolo.
RomanR
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon lis 23, 2020 1:47:45


Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků