Z krásnej jazdy nočná mora!

Vyrasilli Vás Benga? Klekla Vám mašina? Či jste se naopak hezky projeli? Pište...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Z krásnej jazdy nočná mora!

Příspěvekod Woozie » ned dub 15, 2007 21:25:15

Davno som sem nic nepisal tak sa s vami podelim o tento zazitok (samozrejme nie je vymysleny).
Nakolko sa tu v poslednej dobe moc nepise tak to nebudem nijako skracovat ak nemate nic proti:-)

Jedneho nadherneho dna (bolo to presne 14.4.2007) som sa rozhodol ze trochu nalestim babettku (mam nove foto na motorkaroch: http://moji.motorkari.cz/?35410) a pojdeme sa trochu previest do hor. Ziadna lesna cesta pekny asfalt alebo dlazdice nic moc ale v poho. Mal som zo sebou aj fotak ze by som nafotil hory ale po nasledujucom zazitku som absolutne nemal chut nieco fotit. Ale k veci. Idem si idem pekne po rovinke zopar kopcekov. Cestovna rychlost neprevysuje 45km/h. Presiel som takto asi 6km. Zacina horske stupanie. A tu to prislo! Ani nie po 20 metroch sa babettka zacala zadychavat a vobec sa jej nechcelo,akoby tam nemohla hodit jednotku, tocim ju naplno no ale ani bohovi. Po chvilke (to uz som jej pomahal) sa zastavila uplne. Hovorim si dobre asi sa prehriala neham ju vychladnut. Ale aj tak sa mi to nezdalo lebo tu trasu som isiel uz druhy krat a prvy raz isla v pohode,obiehal som pinclov do kopca. Ale dobre sak uvidime. Ked sa trochu vychladla tak som ju skusil nakopnut. No ani za boha ale po chvili ako tak chytila. Hovorim si tu nie je nieco v poriadku. Tak ze idem radsej domov. Idem z kopca prejdem asi 300metrov a zrazu mi zablokuje zadne koleso. Som si myslel ze je prevodovka uz totalne v prdeli. No nic prepol som na slapanie, kamos ma zapriahol za mustanga a potiahol domov. Cestou som rozmyslal co je zase na hovno a pripravoval som sa na to ze sa mi vysype prevodovka na zem. Ako prve som doma zhodil valec. Piest sa ani nepohol, kanale boli suche. Svitla iskricka nadeje ze by nie prevodovka ale iba zadrete? Zistujem dalej pricinu. Nakoniec som zistil ze bola zadreta kluka. Tak som nadaval sam sebe jak som tam do boha mohol dat malo oleja. Tak som vytiahol motor z ramu a ukladal som ho na stol. Upozornujem ze som v zivote nemal rozobraty motor na babette takze som vobec nevedel do coho idem. A ten motor je vynkajuci tah ma super, ide na zadne takze mi bolo luto ho zncit otvorenim. Uz som chcel uvolnit srobiky drziace kartery ked mi napadla uznasna myslienka vdaka ktorej som na seba strasne pysny 8). Co tak naliat M2Tcka do klukovej skrine? Mozno niesu pridrete lozsika a iba kluka je vysusena. Tak som to nalial do plna. Par krat pretocil plny napatia ci su loziska v prdeli alebo nie. A ono sa to lepsilo a lepsilo az chodila uplne hladuucko, mozno este hladsie ako pred tym! :D JAAAAAAAJ to bolo radosti! Boli tam sice nejake sracky ako sa kluka drela o steny ale to nic to sa vyplavy alebo spali. Tak som cely nateseny poskladal motor zacal som ho osadzovat do ramu. Elektrika,vsetko pozapajane. Jediny dovod preco nemozem dat skusobnu jazdu je pokazeny ventil. Roztrhane sitko a netesnil. Skusal som dat z Mustanga ale tam je iny cucak a hadicka by sa dotykala valca co nie je zrovna najlepsie :D Iste vieme preco. Tak som objednal novy mal by prist zajtra tak uz sa tesim. Ked ju dam dokopy tak dam druhy pokus a snad uz po druhy raz pokorime vrchol tej krasnej hory :)
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Zpět na Zážitky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron