Nehází jiskru

Elektroinstalace B207, B210 a ostatních Babett, alternátory, světla, bouchání žárovek, kabeláž, úpravy, závady...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Nehází jiskru

Příspěvekod Kuba » ned kvě 18, 2014 12:13:19

Zdravím, Prosím vás ,potřeboval bych co nejrychleji radu co mam s moji babetkou.. Kdysi jsem jezdil a vynechávala mi ve vyšších otáčkách,při zastavení se vetšinou chcípla. Starty byly zdlouhavé ,ale pořád mi aspoň jela tak jak jsem potřeboval. Ještě asi nutno dodat že jsem neměl výfuk (je to na delší vyprávění).. No každopádně jsem jeden den jel a zničeho nic přestala jet.. Možná špatný přívod, ale podle mě nehází jiskru, koupil jsem novou svíčku a kápl trochu benálu do válca a šel to zkusit nastartovat a nic ani neškytlo (kdyby tam byl špatný přívod tak to málo tam aspoň vybuchne a potom to samozrejme nepojede). No tak by mě zajímalo abych to nemusel zdlouhavě zkoušet atp protože taková elektrika jde fakt hodně mimo mě :? Jestli s tím nemáte prostě zkušenost ať vím co vyměnit a co nejrychleji jezdit.. Předem díky za rady:)
Kuba
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 49
Registrován: sob srp 25, 2012 23:19:24

Re: Nehází jiskru

Příspěvekod ridchey » ned kvě 18, 2014 13:51:19

mas na vyber,bud je v tahu tyristor,nebo civka,tady tipuju ten tyristor
kdyz to nepomuze ,tak pokracovat ve vymennem systemu az najdes chybu,
pokud je ve tvem okoli nekdo s babetou - jedno jestli 207,nebo 210,tak muzes zkouset,nez neco koupis...
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Nehází jiskru

Příspěvekod Kuba » ned kvě 18, 2014 14:42:38

Jasně. Sám mám jednu babettu navíc. Mám tam cívku s kterou se asi nic nestalo a tyristor ale ten je prasklý a podléhalo to tak rok počasí (sníh, déšť) vyzkouším uvidím každopádně díky :)
Kuba
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 49
Registrován: sob srp 25, 2012 23:19:24


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 23 návštevníků

cron