Chomutov a okolí... neznáte nějakého šikulu

Víte o nějaký firmě, obchodu, dobrým řemeslníkovi, tunnigáři či servisu? Sem s tím...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Chomutov a okolí... neznáte nějakého šikulu

Příspěvekod verny » sob kvě 18, 2013 15:56:54

co rozumí Babettám?
Nějaký profi servis nehledám. Asi ani není. Spíš nějakého fandu co má (měl) Babettu doma a ví co s ní.
Nejsem nijak technicky zdatnej. Mám strach, abych neudělal víc škody. Nechci se prostě pouštět do žádných větších akcí... :)
Také bych rád objevil nějaký obchod v blízkosti. Když jsem se ptal na díly na Babbetu ve všech možných obchodech s díly, koukali na mě jak na zjevení.
Jasně, našel jsem tady odkazy na prodejny dílů na Babbety a jiný podobný stroje, ale platit kvůli nějaké blbosti za pár kaček 150,- Kč poštovné....
Zlatá, stará, mototechna kam jsem si jako kluk sjel na kole 3km pro nové lanko plynu na fichtla nebo těsnění, které jsem zrovna potřeboval.
Teď je to na objednání... dodací doba, poštovné. V mém okolí jsem žádný podobný krámek nenašel.
Kdyby někdo věděl, budu rád za info.
verny
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř kvě 01, 2013 0:53:20
Bydliště: Chomutov

Re: Chomutov a okolí... neznáte nějakého šikulu

Příspěvekod Lecco » sob kvě 18, 2013 19:30:24

V Ústí je prodejna s motodíly i na Babetty.
Lecco
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 45
Registrován: pon dub 29, 2013 0:54:26

Re: Chomutov a okolí... neznáte nějakého šikulu

Příspěvekod Stefanxxx1 » stř črc 09, 2014 10:22:09

ahoj
mám doma 207, a krom toho že mě dokáže potrápit, nedovolím, aby mi na ni někdo sáhl :-)
dále obcho o něco blíže než Ústí je krámek v Lounech Kočina Miroslav a je i na netu jako autodíy Kočina.
Stefanxxx1
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 09, 2014 1:20:45


Zpět na Helpdesk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků