Posledná možnosť

Vše o chystaném srazu na Vápenkách v roce 2008, připravovaný sraz Slovenských přátel v regionu Gemer

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Posledná možnosť

Příspěvekod Woozie » čtv črc 10, 2008 14:31:41

Nazdar. Takže tento rok to so zrazom vypadá dosť zle.Vápenky padli, vraj majú plný program. Tak som sa bol dnes pozrieť na tú Myjavu. Miesto je to fajn,príroda krásna, výčap sa tiež nájde.Práve tam bol nejaký detský tábor ale nemal by to byť problém.Cesty sú tam v stave že ani bombardovanie by ich nezničilo tak, ako sú teraz ale dá sa to prejsť.

Keď som sa však pýtal na ubytovanie, tak ma poslali do prdele že jedine v chatkách (inak docela slušné nie ako na Vápenkách :lol: ), stany v žiadnom prípade.Riešenie by bolo jedine sa utáboriť nejako nenápadne pod lesom, ale moc luxusne to neznie.

Teraz možnosti sú:
1)Zraz tento rok zrušiť (čo by ma veľmi nepotešilo);
2)Dáme tu Myjavu so všetkými pre a proti;
3)Spojíme sa zo slovenskými babeťákmi a dáme zraz na Gemeri 1.augusta. Chápem že to pre mnoho z vás bude docela daleko ale inú možnosť nevidím.
4)Zázrakom by sa uvolnil nejaký termín na Vápenkách (CErin pls prever to)
5)Niekto z komunity by sa zľutoval a pozval by nás k sebe na chatu,chalupu alebo neviem kam

Inak neviem

PS: Pár fotiek z Myjavy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Woozie dne čtv črc 10, 2008 20:09:02, celkově upraveno 1
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Starec » čtv črc 10, 2008 16:50:55

Síce neviem kto a z akej diaľky by došiel na náš Slovenský zraz, ale nie je podmienkou na Babette. Treba dať do kopy dobré partie a autom je to pohodlnejšie, alebo už aj na silnejších mašinách. Veď zraz predsa nie je o tom aby sa predvádzali Babetty ( hoc každý sa rád pochváli s tou svojou) ale aby sme sa stretli, získali nové známosti, pokecali si navzájom o svojich skúsenostiach a zážitkoch, no a samozrejme ako to už býva aj sa trocha pobavili a o to tu práve ide. Je tu len jedná podmienka, bude sa spať v stanoch ktoré si musíte doniesť. Tak ak sa niekto rozhodne prísť bude srdečne vítaný. A na guláš ktorý ukuchtím budete dlho spomínať.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod CErin » čtv črc 10, 2008 19:39:16

Volal jsem Woozie :((... Obsazeno naplno. Letos mi to holt uteklo pod prstama :roll: . Babettu nemám složenou, musel bych přijet na rejži, což mě mrzí už dvojnásob.

Ale dal bych tomu šanci v případě že by se našli lidi na sraz na Myjavě. Tomu bych se nebránil. A nebo uděláme roční odsun, což by mě mrzelo také.

Prosím lidi, co by jeli, ať se Wooziemu ohlásí
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Woozie » čtv črc 10, 2008 19:58:32

Starec: pekne napísané. Ja sa na SK zraz chystám, dúfam že mi vyjde počasie,čas atď.

CErin: To že by si prišiel na Strome vôbec nevadí, koniec-koncov minulý rok si bol na YBRe:). Čo sa týka tej Myjavy- ako som písal moc ochoty neprejavovali. Ak by sa tu našli ľudia ktorým by nerobil dlhší presun na Babette alebo na inom vehikle navrhoval by som spojiť sa SK zrazom. Iné riešenie nevidím. Leda tak utáboriť sa niekde načierno na Myjave :twisted:

Takže tí čo by mali záujem cez to všetko zrazovať na Myjave nech sem hodia svoj názor. Ak by sa našiel niekto kto by bol ochotný cestovať na SK zraz bol by som rád. Najlepšie na Babette alebo nejakej 50ccm (Stadion,Pionier,Simson...) ale nikomu nebude prekážať, ak dorazíte na litrovom japoncovi.
Uvidíme čo z toho zíde.
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Woozie » čtv črc 10, 2008 20:27:11

Možno by bolo ešte jedno riešenie. Asi 10Km od Starej Myjavy je ešte jedna vodná nádrž. Volá sa to Dubník.Je to pri Starej Turej (viď.mapa)
25.7. sa tam koná docela veĺký motozraz takže keby sa pár dní pred alebo po ukáže pár babeťákov nikomu to nebude prekážať. Sú to dve jazerá, jedno nové atrakcie,člnky a iné blbosti,druhé staré takže predpokladám že všetci budú na tom novom. Toto by podľa mňa šlo len toho 25.-27. je tam ten motozraz takže vtedy to moc nesedí ale inak je myslím voľno.

Vyjadrite sa prosím aj k tejto alternatíve, bol by som skutočne nerád keby tento rok zraz padne... :(

http://www.ubytujemsa.sk/sk/ubytovanie/slovensko/chaty/stara-tura-dubnik/256
http://www.skonline.sk/nadrz.php?id=584

Obrázek
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK


Zpět na Sraz Vápenky 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron