Viděli jste se? Nebo to chce opravdu sraz?

Pokud máte chuť se někde sjet /tedy setkat/ pište sem...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod CErin » ned úno 18, 2007 19:05:02

IGI: Ano, ano, dostals mě, ale já jsem liberál a myslím, že propadání kuřáckému nešvaru a alkoholismu je dobré vyzkoušet brzy, ty pocity ve mně nevybuzují zase tolik, ale je to veselejší život. Ale jinak máš pravdu a já slibuji, že neudělám na sraze ostudu :D...

Jendo: Za úpravu odkazu děkuju a za zajímavý příběh také :P ... Ostatně kouření ať již jakéhokoli tabákového pochutidla je nezřídkakdy mou oblíbenou činností. Zvlášť s odklápěčkou je to ta pravá slast. Ale musí na to být teplo a hlavně žhavé kousky cigaretového papíru na bundě moc nepotěší. Ale jinak děkuju za odpověď a za Tvé stanovisko. Každý se pořád učíme, takže tentokrát to u Tebe odnesly jen kalhoty a končetina :D

Ke srazu: Začíná se to tedy +- rýsovat: Dané rekreační středisko tedy nezávisle na jaře navštívím se vyptat. Kdyby někoho napadlo něco nového, lepšího (předpoklad příhraničí ČR/SR), tak dejte vědět.

OffTopic: Chci jít na jaro do Urala, nebo Dněpra, nebo podobného sověta se sajdou a zatím na to nemám prostředky, tak teda nevím, co všechno budu muset oželet a mimo kuřáckých a pijáckých aktivit se bojím i o své malorážky :(... Proto i když bych se rád ujal organizace srazu, tak svědomí mi to nedovolí - nevím, jestli moped v inkriminovanou dobu mít budu :?
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » ned úno 18, 2007 19:08:37

Cerin: SUPER!!! Uplně parádní místo. S tímto naprosto souhlasím!!!!! :wink:
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod IGI » ned úno 18, 2007 19:33:03

CErin: To je ok, ak ja som to len tak tresol.........bo ja by som tiez bars nemal na tieto veci /alk,cg/ pysky otvarat :lol: :lol: :lol:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod CErin » ned úno 18, 2007 19:54:01

Ondrassek píše:Cerin: SUPER!!! Uplně parádní místo. S tímto naprosto souhlasím!!!!! :wink:


Díky, nechme se překvapit ještě ostatníma. Chystej a chytej síly na pernou cestu :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod CErin » ned úno 18, 2007 19:56:39

IGI píše:CErin: To je ok, ak ja som to len tak tresol.........bo ja by som tiez bars nemal na tieto veci /alk,cg/ pysky otvarat :lol: :lol: :lol:

Však dobře, že rejeme, jinak by byla nuda :P ... No né, právě od toho by byl sraz, abychom se ukázali v tom pravém světle... Zejména pokecali, popili - tedy alespoň si myslím, nerad bych někomu bral iluze, ale vycházím z praktik srazu Jawamania Krucemburk.

Všem: Pokud bychom se dohodli finálně na něčem, mohu k tomu napsat svoje, nějakej agitační list, co se asi bude dít a jak to vidím (taková práce mě moc baví, stejně jako vypisování reportů z akcí atd :D). Je to sice ještě daleko a fůra se může změnit, ale proč nemít objektivní představu o akci? To však uděláme, až budeme všichni relativně pro konání srazu na Vápenkách. Sám to tady rozkřikuju a přitom to tam neznám.[/b]
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Woozie » ned úno 18, 2007 20:54:31

Ak ti teda tak zalezi na tom "agitační list" davam ti moje pozehnanie a navrhujem aby to cele organizoval CErin.
A co sa tyka tej cesty musim zacat jazdit na bicykli lebo posledny rok som takmer cely prejazdil na Babettke a ako som pred nedsi avnom zistil uplne som vysiel s kondicie. (Pre tych nezasvetenych: Ak sa bude sraz konat v tych Vapenkach tak sa tam budem muset bohuzial dostat na bicykli alebo aute naklolko nemam VP a bol by som velmi nerad keby ma lapnu cajti.
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Ondrassek » ned úno 18, 2007 21:09:53

A pojedete tam opravdu na babettach, nebo na nějakých jiných mašinách?
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Ondrassek » ned úno 18, 2007 21:19:38

Ty jo.. Ta ty Vápenky jsou naprosto super, protože jsem právě dle www.mapy.cz zjistil, že obec Vápanky je vzdálena od mého bydliště: Celková délka: 88.24 km, což je pro mě hodně skvělý údaj. :wink: .. na jak dlouho to tam vidíte? od pátku do neděle?? :)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » ned úno 18, 2007 21:55:29

Woozie píše:Ak ti teda tak zalezi na tom "agitační list" davam ti moje pozehnanie a navrhujem aby to cele organizoval CErin.
A co sa tyka tej cesty musim zacat jazdit na bicykli lebo posledny rok som takmer cely prejazdil na Babettke a ako som pred nedsi avnom zistil uplne som vysiel s kondicie. (Pre tych nezasvetenych: Ak sa bude sraz konat v tych Vapenkach tak sa tam budem muset bohuzial dostat na bicykli alebo aute naklolko nemam VP a bol by som velmi nerad keby ma lapnu cajti.

Však on se najde způsob, jak se tam dostat. Například prostředek hromadné přepravy osob, nebo Tě tam vezme někdo na mašině... :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod CErin » ned úno 18, 2007 22:00:15

Ondrassek píše:Ty jo.. Ta ty Vápenky jsou naprosto super, protože jsem právě dle www.mapy.cz zjistil, že obec Vápanky je vzdálena od mého bydliště: Celková délka: 88.24 km, což je pro mě hodně skvělý údaj. :wink: .. na jak dlouho to tam vidíte? od pátku do neděle?? :)


Však bychom tam mohli jet spolem, já bych se do Vyškova dostal a pak už jen překonat něpřekonatelné (buchláky) a to by byla sakra jízda..

Nebo bych to řekl možná takto...: Pokud by to místo bylo dobré, provedl bych takovej nečestnej tah - Vzal bych si celou organizaci na starost, ale vzal bych teda určitě Yamahu, kvůli zajištění přívodu zbloudilých mohykánů a možná kvůli rychlejšímu přesunu a tak vůbec. Bylo by to docela dost nehezké a nestylové, ale pokud by mi v tom byla udělena vyjímka, bylo to by třeba řešením. I tak chápu, že né každý zvládne přijet na Babettce, někdo veme mašinu větší, někdo dojede s někým a někdo třeba po svých. Což možná trochu odbočuje od původního záměru udělat sraz Babettek a jejich majiutelů a příznivců. Inu je to matematika - vypočítat kdy, kde, kolik lidí, kolik a jakých strojů. Ve chvíli, kdy budeme znát čísla bude snažší rozuzlení některých záležitostí.

Prozatím navrhuji konání o prázdninách v rozsahu tří dnů (nejsem však rozhodně proti delší akci).
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » ned úno 18, 2007 22:56:50

CErin píše:
Ondrassek píše:Ty jo.. Ta ty Vápenky jsou naprosto super, protože jsem právě dle www.mapy.cz zjistil, že obec Vápanky je vzdálena od mého bydliště: Celková délka: 88.24 km, což je pro mě hodně skvělý údaj. :wink: .. na jak dlouho to tam vidíte? od pátku do neděle?? :)


Však bychom tam mohli jet spolem, já bych se do Vyškova dostal a pak už jen překonat něpřekonatelné (buchláky) a to by byla sakra jízda..

Nebo bych to řekl možná takto...: Pokud by to místo bylo dobré, provedl bych takovej nečestnej tah - Vzal bych si celou organizaci na starost, ale vzal bych teda určitě Yamahu, kvůli zajištění přívodu zbloudilých mohykánů a možná kvůli rychlejšímu přesunu a tak vůbec. Bylo by to docela dost nehezké a nestylové, ale pokud by mi v tom byla udělena vyjímka, bylo to by třeba řešením. I tak chápu, že né každý zvládne přijet na Babettce, někdo veme mašinu větší, někdo dojede s někým a někdo třeba po svých. Což možná trochu odbočuje od původního záměru udělat sraz Babettek a jejich majiutelů a příznivců. Inu je to matematika - vypočítat kdy, kde, kolik lidí, kolik a jakých strojů. Ve chvíli, kdy budeme znát čísla bude snažší rozuzlení některých záležitostí.

Prozatím navrhuji konání o prázdninách v rozsahu tří dnů (nejsem však rozhodně proti delší akci).


Tak každý stejně nedojede na babettě ne? Hlavně jde o to, aby jsme se sešli ne? :wink:

CErin: Jinak co se týče toho, tak můžeme jet spolu bez problémů :). Spíš mi dělají starost Buchlovský kopce.. to bude mazec :lol: ... Jinak mám ještě 125 ccm vodou chlazenyho scootera a enduro (9,8 a 10,7 kW), ale zdá se mi to škoda, protože babetta forever :).. Mám ji nejradši. Také to poslední dobou ukazují částky za ND :). njn, po babičce, ta tomu moc nedávala a babettka chudák byla v katastrofálním stavu pojizdnosti. Jinak bez rezi a tak, ale vůbec nešlapala, netáhla, ale to patří jinam :)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » pon úno 19, 2007 0:05:07

Ondrassek: Nějak by se to zpytlíkovalo, pokud bych se rozkejvl na Babettk, tak jde o to, aby to nebyla nudná jízda a Buchláky s příšlapem.... I když je to tam opravdu hodně o držku.. Je to cesta tak na půl den, né li na den s kouřovýma pauzama. Tak uvidíme, jak to vůbec bude. Zkusím se zeptat na ty Vápenky a udělat o tom nějakou představu. Hotovka :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » pon úno 19, 2007 7:41:54

CErin píše:Ondrassek: Nějak by se to zpytlíkovalo, pokud bych se rozkejvl na Babettk, tak jde o to, aby to nebyla nudná jízda a Buchláky s příšlapem.... I když je to tam opravdu hodně o držku.. Je to cesta tak na půl den, né li na den s kouřovýma pauzama. Tak uvidíme, jak to vůbec bude. Zkusím se zeptat na ty Vápenky a udělat o tom nějakou představu. Hotovka :)


OK
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Ondrassek » ned dub 22, 2007 20:05:46

Tak co? Jak to vypadá s tím srazem? Byl bych hodně rád kdyby byl....
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod bmk » pon dub 23, 2007 7:23:39

nějak se o tom poslední dobou nemluví,tak nevím,zda je to reálné...
bmk
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 118
Registrován: pon led 08, 2007 10:51:13
Bydliště: Krnov

PředchozíDalší

Zpět na Sraz Vápenky 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků