Otáčky a teplota...

Jak vyřešit palubní přístroje na Babettě a jiných strojích.

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Otáčky a teplota...

Příspěvekod Jenda » čtv dub 23, 2009 3:04:33

Výborně!
První budík KOSO na našich milých strojích. Měřím teplotu válce přesně tak. Jinak měřáky KOSO jsou asi nejlepší v poměru cena/výkon/vzhled. Navíc ty čidla jsou dobrý tím, že pro celou řadu budíků jsou stejný a takéž pro budíky kooperující firmy STAGE 6. Prostě se to tam dá, nic se musí kalibrovat a upravovat. Pouze je potřeba dát bacha na prodejce. Můj měřák KOSO /otáčkoměr+teploměr/ jsem u Scooter Tunnigu v Praze Vysočanech koupil za 2550,- peněz. Doma jsem se kouknul na I-shop jednoho "renomovanýho" prodejce motodoplňků. A ten samej skoro za 5000,- peněz!! Gauneři to jsou...

Když jsem u těch prachů: Volal mi servisman, že čoppřík je nakitovanej na 110ccm. Bohužel jsem si taky musel nechat udělat zadní kolo /odfrézovat poškozenej náboj, udělat nový hliníkový kameny místo původní hardyspojky, která se totálně vysrala a to vše zavařit a svrtat pro nový upevnění rozety. To vše dohromady i s kitem za lidovku: 11.000,- českejch. Ale jezdit se musí...

Poznámka:
Někdo tu kdysi hanil čínskej licenční motor Honda Monkey. V servise to při kitování rozloupli, motor po 12240 km jako novej, mimo volnějšího rozvoďáku a ložisek na vačkách který už měly trochu vůli, což je běžný opotřebení. Na původním válci ještě bylo znát honování z výroby, žádný rejhy, píst jako novej. Servisman říkal, kdyby neviděl tachometr, nevěřil by...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Otáčky a teplota...

Příspěvekod janeon1 » úte kvě 05, 2009 16:49:09

ty licencovane honda motory jsou na cinanech to nejlepsi a nejcenejsi.na tom jedinem si nedovoli ojebat.O ostatnich dilech na motorce se to rict neda.Svary,pouzite,kvalita zpracovani atd..
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Re: Otáčky a teplota...

Příspěvekod henco » sob čer 13, 2009 8:54:16

neni toto náhodou fórum o babetách?
Naposledy upravil henco dne ned čer 14, 2009 9:48:28, celkově upraveno 1
babeta stela 134
som amatér
henco
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát čer 12, 2009 17:18:59

Re: Otáčky a teplota...

Příspěvekod Jenda » ned čer 14, 2009 0:48:01

henco píše:neni toto náhodou fórom o babetách?


Nech to na mne a moderátorech, příteli...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Předchozí

Zpět na Měření a palubní přístroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků