Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Sejdeme se letos na Vápenkách?

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Woozie » ned kvě 31, 2009 14:28:14

Hlasoval by som pre variantu 10. - 12. července 2009. Prvý termín je ako už bolo spomenuté TPC (mimochodom nehovorilo sa, že by sme to nemali zverejňovať? :D ) a tretí termín mám zase inú akciu za ktorú mám aj nejaké body do ŠMT.

Inak, bolo by celkom zaujímavé hrať v podnapitom stave futbal... :D :D Dúfam že tento teraz sa to už konečne po ročnom odklade a nevydarenom slovenskom zraze podarí a opäť sa zrazí super parta ako naposledy :)
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Jenda » úte čer 02, 2009 23:32:07

10 - 12.7. by šlo. Pouze si musím upravit trochu jinou trasu, tedy průjezd přes Brno na olomouckou výpadovku, tu dálnici si už letos nerisknu. Podle novelizovaný vyhlášky je to nyní asi za 2500,- až 3000,- peněz, plus tři bodíky. Nějak se tím Brnem promotám, v nejhorším případě požádám CErina o navádění. Jinak ale je to už dost aktuální, chtělo by na tom zapracovat, tedy zda je na Vápenkách volno a tak...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod CErin » stř čer 03, 2009 13:03:38

Rozhodnout bysme se mohli do konce tohoto týdne. Pak bych byl např. pro ten termín 10-12. Nás by z Brna jelo možná taky víc....
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Jenda » čtv čer 04, 2009 0:47:09

Zkusit to můžeme, já jsem pro, ten termím sedí, čas si udělám. Hlavně to musíme dát nějak dohromady tedy ta rezervace, zda na Vápenkách není jakási akce, tedy obsazeno a někoho na telefonu, co by cestovní dispečink. Ideální by bylo, kdyby jel i někdo s autem, co by záchrané vozidlo. Rápotice s nynějšími nakitovanými 107 ccm by už mne neměly tolik děsit, spíše se musím krotit v Suchově, abych to tam nepropálil na plnej knedlík. Studuju plán a letecký snímky Brna...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Woozie » čtv čer 04, 2009 16:31:09

CErin: Tak teda skús zajednať ten druhý termín. Nie že by mi parta z pred dvoch rokov vadila, bolo to super, ale mohlo by sa k tomu nejak vyjadriť aj zvyšných 270 členov fóra:D
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod CErin » sob čer 06, 2009 14:18:22

Jo dobrá kluci :D
Woozie: Možná ta účast dopadne podobně, co naděláš :))
Jendo: No, autus bych asi zajistil možná i s vozíkem a na telefonu bych byl tak, jako před dvěma lety. Aspoň to tak plánuju.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod migay » pon čer 08, 2009 16:59:08

Ahojky,
rád bych se připojil z troškou do mlýna. Pozorně jsem sledoval zde poslední akci na Vápenkách prezentovaných jejími účastníky zde na fóru. Řeším trošku problém zda jsem schopen na té svoji "mařence" absolovovat tak dalekou cestu (cca 120 km) přez Vizovické vrchy a jiné výškové útvary. Počítám, že cesta z mého "padocku" by trvala asi na babettě cca 3-4 hodiny (bez kompikací). A ještě mě trápí jedna otázka zda někdo z Vás přijede taky na tomto "zázraku"- abych tam nebyl samotný a jediný vůl. Díky za info a Vaše vyjádření.
migay
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 20, 2007 21:54:08

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Woozie » pon čer 08, 2009 18:16:49

Ja osobne kapitulujem a na tento zraz sa potupne dopravím na prskolete zo Španielska (aspoň že je to 50 ccm). Babettu mám už asi rok na špalkoch a na Mustanga som nezaplatil poistku :?
Inak myslím že 120km nerobí Babette nejaký veľký problém, zaleží koľko vydrží vodič :wink:
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Jenda » pon čer 08, 2009 23:14:47

Není důležité na čem, ale hlavně dorazit. U mne je to jasný, jak to vypadá choppřík to jistí. 360 km na Babettě by bylo pro mý starý kosti harakiri. Jinak Voozie, jak u nás v říkáme: "Litr nebo padina, všichni jedna rodina" Docela se teším, začínám konat přípravy a studuji plán Brna...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod cortes » ned čer 28, 2009 14:35:52

Tož škoda--(( 10-12 července budu na třicetinách,,a 25 července odjezd na rodinou dovolenou.
Chtěl jsem se konečně podívat na srázek malých motorek. :roll:
dvoudobý jednoválec ,Převodovka: jednorychlostní ,Spojka: dvoulamelová, suchá ,Zapalování: CDI, bezkontaktní ,Objem: 48 ccm ,naměřená rychlost-40,2 km/h..rozeta..53z.
cortes
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon říj 13, 2008 22:24:36
Bydliště: J. MORAVA-BŘECLAVSKO

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod CErin » pon čer 29, 2009 4:49:37

Otázkou je, jestli vůbec vyjde původní záměr srazu Babett. Třeba kolegové od sovětských motorek povolují na některé srazy příjezd pouze sovětských strojů. A ono jich v ČR taky pár je, plus ještě zahraniční návštěvníci. Tady by to ztratilo asi na síle a na sraz by nepřijel nikdo.

Proto opravdovými nadšenci až šílenci budou vyhlášeni ti, kteří na tomto zázraku přijedou, i když třeba z blízkých míst. Jinak je to o zábavě a o provázanosti fóra = tedy doletět vlastně na čemkoli.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Jenda » úte čer 30, 2009 21:32:22

Viděl bych to taky tak. Tedy sraz nejen Babett, ale především komunity tohoto fóra. Kdo to má blízko, Babetta není problém ti vzdálenější pochopitelně ať přijedou na čemkoli. Účelem je se sejít. O to jde a navíc je na Vápenkách hezky. Program, nějak vymyslíme, důležitý je dorazit. Právě jsem zahájil intenzivní přípravu.
Jinak pro ty kteří by jeli od Prahy, tedy ze západu Čech bych mohl vykonávat funkci jakéhosi majáku, cestu mám již projetou. Od Brna dál by pak mohl štafetu přebrat CErin. Ideální bylo, že bych třeba byl na telefonu každou celou hodinu a sbíral cestou ty, co by eventuelně zabloudili. Trasu a telefon zveřejním, ještě musím doladit ten objezd Brna. Vypadá to na kousek po Route 602, pak podjezdem pod D1 na Troubsko, Střelice, Ořechov /nájezd na Route 152/, Hajany, Želešice a Brno Chrlice. Odtud pak již po 417 a 416 do Slavkova. A pak už se zabloudit nedá. Tedy doufejme...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod CErin » úte črc 07, 2009 10:57:17

čau všici, Wooziemu jsem to už říkal, že se mi bohužel začíná vše komplikovat - zvlášť hodiny v práci, kterých moc odsloužených nemám, takže ještě uvidím, jak a kdy bych se v průběhu toho víkendu ukázal. Nadále platí, že jsem na telefonu a schopen celkem operativně někam přijet.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod Woozie » stř črc 08, 2009 10:57:02

Ja som pracovne tiež dosť vyťažený, ale Vápenky mám ani nie 50km z baráku takže určite sa skôr či neskôr dostavím.
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Re: Tak jak se k tomu postavíme, přátelé?

Příspěvekod migay » stř črc 08, 2009 20:47:09

ahojky... dovolím si přispět opět s troškou do mlýna. Maminka mi povolila, ať se tohoto dosti nejistého podniku zůčastním, synové jsou už totiž dost velcí... Kontrolní otázka: nejede někdo na betce směr Val. Mez., Vsetín, Vizovice a Vápenky ? Pokud ano, rád se na trase připojím, totiž ve dvou se to lépe táhne.... Pokud ne, mluvilo se tady o doprovodném vozdle v případě "problémů". Tento sběrný vůz asi nepojede mým směrem, že ? V případě pokud by u mého stroje nastala závada někde poblíž místa srazu... je někdo schopný mi v tom pomoci ? Např. že by pro mě z Vápenek dojel ? (Je možný tel. kontakt na organizátora, či zachránce akce ?) Poslední otázka na Vás jaký je termín srazu (mluví se o 11-12. 7. 2009) v kolik hodin tam mám přijet ? Ptám se z toho důvodu, že se bojím, že tam budu sám... Mějte a těším se na Vás....
migay
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 20, 2007 21:54:08

PředchozíDalší

Zpět na Sraz Vápenky 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron