nejde tlacit dozadu..

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

nejde tlacit dozadu..

Příspěvekod LADAIII » pát čer 11, 2010 21:08:24

Zdravim,

mam problem a sice vim ze by stacilo procist stranke Alese Marka a nebo tady fora, popr. rozhodit spojky na mem strojui a byl bych chytrejsi,ale bohuzel me ted dost tlaci cas a tak bych rad opravou stroje rad stravil co nejmene casu. Mam problem takovyho. Dnes jsem si pri parkovani stroje vsimnul ze mi nes;s hodit na stojan, proste se netocilo zadni kolo dozadu. Pak jsem dvakrat jel a zdalo se mi ze slysim nejake divne zvuky, ktere byly intenzivnejsi kdyz jsem najel na nerovnost. Pak jsem zastavil u Lidlu, skocil si pro tri piva, abych se odmenil za celodenni praci na strese na dome pri te vyhni a kdyz jsem se dal do pohybu, tak se z prevodovky ozyva nejake divne klepani, za jizdy je to celkem rachot, navic bych rekl ze to i brzdi, protoze se to sotva rozjede na jednicku.

Predpokladam ze shodim spojky a bude problem objeveny a vyreseny, jen se chci optat zda tu paseku muze delat i neco v karterech a nevyhnu se puleni.
Tak me prosim dejte vedet jestli su klidny a nebo ne :))

Zdravi LADA
LADAIII
Specialista II. třídy...
Specialista II. třídy...
 
Příspěvky: 385
Registrován: sob led 06, 2007 23:47:40
Bydliště: Brno

Re: nejde tlacit dozadu..

Příspěvekod LADAIII » sob čer 12, 2010 19:06:44

Tak soudruzi, dnes se mi stalo to, ze moped chvili jel OK, chvili rachotil jak stara almara a kdyz jsem chtel ject ze stavby domu, tak uz neslo slapat ani dopredu. Uz sem myslel ze si zavolam odvoz domu, a pak jsem si vsiml ze veskery kamen urazu spociva v uhnilem drzaku na blatnik a jeho napasovani do stroje.. :) Je to ostuda pro ostrileneho babetistu, ale opravdu ten zvuk byl tak verohodny rachotu z prevodovky, ze me to naprosto zmatlo.

Tak aspon zkusenost navic a i pro dalsi po precteni prispevku....
LADAIII
Specialista II. třídy...
Specialista II. třídy...
 
Příspěvky: 385
Registrován: sob led 06, 2007 23:47:40
Bydliště: Brno


Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník